Fulgusori de nov-dec 2009 - Hai Rony!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Ramo au plecat mama si Denisa (ca nu am temele facute)?Nu ai mai pus pozici,ne-ai pacalit doar

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Bai....ca imi adusai aminte ca e aerul asa uscat la mine in camera, ce mama masii sunt asa scumpe umidificatoarele alea??? Vroiam si eu unu, da cand am vazut preturile, sa lesin nu alta.
Unu asa mai ieftin pana in 150 lei, maxim, nu oi gasi si eu oare? Sau ce vreau eu la banii astia se numeste cumva "vas cu apa" pus pe calorifer??? Normal ca vreau si ieftin si bun, nu cred ca mai trebuia sa precizez ca eu is de aia fitoasa .

Ramona,
38+ DOMINIC ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

Bai....ca imi adusai aminte ca e aerul asa uscat la mine in camera, ce mama masii sunt asa scumpe umidificatoarele alea??? Vroiam si eu unu, da cand am vazut preturile, sa lesin nu alta.
Unu asa mai ieftin pana in 150 lei, maxim, nu oi gasi si eu oare? Sau ce vreau eu la banii astia se numeste cumva "vas cu apa" pus pe calorifer??? Normal ca vreau si ieftin si bun, nu cred ca mai trebuia sa precizez ca eu is de aia fitoasa .

Ramona,
38+ DOMINIC ANDREI



cica "nu e bune" cu vasul de apa pe calorifer ca nu face fata ( probat si sunt de aceeasi parere) Daca e prea cald caloriferul.. nici cu prosoape ude nu tine... deci ma tem ca va fi cazul sa luam... nici eu nu sunt incantata sa dau ata pe unul.... daca bebe va plange la tratamentul cu prosop ud pe calorifer... ma apuc de investitii. si cum varsta sarcinii mele e mai mica... am sa mizez pe voi sa-mi spuneti de care


33+ AMR 7 sapt(sau 5) Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

Bai....ca imi adusai aminte ca e aerul asa uscat la mine in camera, ce mama masii sunt asa scumpe umidificatoarele alea??? Vroiam si eu unu, da cand am vazut preturile, sa lesin nu alta.
Unu asa mai ieftin pana in 150 lei, maxim, nu oi gasi si eu oare? Sau ce vreau eu la banii astia se numeste cumva "vas cu apa" pus pe calorifer??? Normal ca vreau si ieftin si bun, nu cred ca mai trebuia sa precizez ca eu is de aia fitoasa .


la bebecurier vazusem ceva mai ieftin, nu am cercetat piata inca

Lili 36 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Ramo au plecat mama si Denisa (ca nu am temele facute)?Nu ai mai pus pozici,ne-ai pacalit doar

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 33+


Nu...is tot aici si cred ca or sa mai stea cateva zile, pana il apuca pe frate-miu dorul de fii-sa. Mama saraca ar vrea sa stea pana nasc...dar vad eu ca are de asteptat , sa vina la mine la spital si sa ma ajute cand aduc bebe acasa (ca deh, ea trebuie musai sa-i puna ursitorile).
La Denisa i-am dat azi o palmita la curit si tare rau imi pare. Doamne ce mutra face cand o cert si imediat pune barbia in piept si ofteaza, de mi se rupe sufletul de ea. In momentul ala imi vine in minte ca gandeste ea :"ce sa fac...asa e daca nu am si eu mama ", parca asa ceva ar zice fata ei..si ma pun si eu pe plans cu ea. In rest o pup nonstop si radem amandoua ca nebunele. Dar mai am si eu scapari .

Ramona,
38+ DOMINIC ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

Bai....ca imi adusai aminte ca e aerul asa uscat la mine in camera, ce mama masii sunt asa scumpe umidificatoarele alea??? Vroiam si eu unu, da cand am vazut preturile, sa lesin nu alta.
Unu asa mai ieftin pana in 150 lei, maxim, nu oi gasi si eu oare? Sau ce vreau eu la banii astia se numeste cumva "vas cu apa" pus pe calorifer??? Normal ca vreau si ieftin si bun, nu cred ca mai trebuia sa precizez ca eu is de aia fitoasa .

Ramona,
38+ DOMINIC ANDREI

nu stiu ,s-ar putea sa nu gasesti .Poate doar cu rezervorul ala mic pt apa si sa stai tot tmipul sa il umpli sau sa faca vreun zgomot naspa,in fine mai no name asa.
chiar nu stiu,daca n-ai vazut pe net,in alta parte nu cred sa gasesti.

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

fetelor, tare m-as hlizi cu voi, dar am trecut la orizontala si tare greu ii de stat / scris... mai arunc cate un ochi ca-mi place atmosfera . Ramon, esti belea ca de obicei

si toata lumea

si

HAI RONY!

monis cu poze
sapt 37 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Chiar asa... sa nu ne trezim iar prea tarziu... hai sa facem agitatie!!!

HAI RONY!




33+ AMR 7 sapt(sau 5) Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Ma mai apuc si eu de tatonat piata la umidificatoare, dar sincer mi-a pierit pofta cand am vazut scorurile.
Si cand ma gandesc ca acasa la mama mea e nevoie de dezumidificator, ca acolo e umezeala tot timpul...ca nici prea multa umezeala nu e buna..ma apuca pandaliile.
Si eu stiu ca nu face fata vasul ala pe calorifer...dar e grele cu atatia bani. Poate oi face un copchil frumos si o strange si el bani de unu din ala mai bun, ca la noi acasa se dau bani la bebi cand ii vezi prima data si oi face o investitie pe banii lui si m-am scos , numai ca tre sa merg cu el la Strehaia city, ca aici ardelenii astia nu is asa darnici .

Ramona,
38+ DOMINIC ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

buna fetele am aparut si eu pe aici un pic sa vd ce mai spuneti vad ca sa dat startul la nasteri mai fetelor eu va zic la toate nasteri cat mai usoare si copii sanatosi si voi la fel sa fiti sanatoase si sa va bucurati de puiutii vostri

acum.....o cinste mare

pentru schimbarea semnaturii si cea dea 9-a luna
maine merg la controlul de rutina iar vineri facem tratamentul si dupa aia pot naste oricand Domne ajuta


Alexandra 37 + si lumina ochilor mei Andriusik 3 ani (26.09.2006)
Povestea nasterii lui Andrei
Asa creste Andrei New
Burtica
Bebica din Burtica
www.youtube.com/watch?v=D9FkTd7Yt2k" target="_blank">Melodie speciala pt indragostiti
www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii Nascuti prematur
Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni mama.
Avortul Este o Crima !!!!

AMR 3 SAPTAMANI SI VOI FI DE 2 ORI MAMICA!!!

Mergi la inceput