De unde pot cumpara ceai Zein?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellinia

Si eu care vroiam sa il comand ... si totusi stiu doua persoane care au slabit vizibil si sustin ca au baut ceai din asta. Cura de slabire nu cred ca au tinut ei - Borcea si Axinte (nu-i stiu numele, l-am vazut la Cristi Brancu mai demult si atunci povestea el cum a slabit cu niste ceaiuri de la Mihaela Borcea. Ca sa nu mai zic de ea ce bine arata. Ea e posibil sa fi tinut vreo dieta dar ceilalti doi ma cam indoiesc ... E doar publicitate?


din cate4 am citit axinte a facut o abdominoplastie la clinica dr bratu.

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

Poate ne povestiti un pic de cum ati reactionat dupa utilizarea lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Eu am inceput sa beau de sambata dimineata. Am avut niste crampe ingrozitoare si scaune foarte neregulate - a se citi ca am facut santuri din dormitor la baie, in primele doua zile. Luni dimineata n-am indraznit sa beau ca ma duceam la serviciu si m-am decis sa beau o cana pe zi cand vin de la serviciu, inainte de masa. Ma simt insa balonata, nu stiu de ce. Si tot scaune neregulate. Nu stiu cum a fost la alte persoane dar mie imi vine sa-l arunc pe geam. Nici sa renunt la el nu-mi vine, mai beau un pic sa vad poate imi revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

elinia de unde l ai cumparat?? de la plafar??

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Nu, l-am comandat pe net, a doua zi mi l-au adus, cu tot cu factuta, chitanta, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellinia

Nu, l-am comandat pe net, a doua zi mi l-au adus, cu tot cu factuta, chitanta, etc.



Te-ai cantarit ? se vede ceva ?


Lupta cu kg !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

Ai luat si pastile ELLinia?
Nu ne parasi acum zi-ne de efecte zilnic!Multumim mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Nu, pastile nu am luat, imi e frica. Un ceai parca e mai natural daca pot spune asa, in capsulele alea se pot pune tot felul de chestii, asa plantele le vezi cu ochiul liber, sunt frunze uscate, floricele, etc. In primele doua zile mi-a suprimat pofta de mancare, efectiv nu-mi era foame si se auzeau niste sunete ciudate din burtica mea . De abia de a treia zi a inceput sa-mi fie foame cum imi era inainte - chiar ma speriasem, ma gandeam ca asta e principalul lor scop sa-ti inhibe pofta de mancare si apoi sa mananci ca nebuna - ca as fi renuntat.
Am inceput sa beau seara un pahar de apa calduta cu o lingura de miere, iar dimineata la fel. Si de abia azi dimineata parca m-am simtit mai bine, nu mai sunt balonata.
Am sa-l iau in continuare, initial am vrut sa renunt dar parca nu ma lasa inima. De cantarit nu m-am cantarit, am sa ma cantaresc sambata dimineata, cand am o saptamaan de cand beau.
Oricum, cred ca efecte spectaculoase au cei care iau si capsule si beau asa cum trebuie, dimineata si seara.
Va mai tin la curent.
Nu mai este nimeni care sa bea ceaiul asta? Ma gandesc ca poate am eu efectele astea secundare gen mers la baie des si crampe. Poate la altcineva se manifesta altfel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

elinia, si eu vreau sa imi cumpar. de pe ce site le-ai cumparat?? cat a costat cu tot cu transport??

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

elinia te-ai cantarit??? ca e sambata....:D

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007


Mergi la inceput