De unde pot cumpara ceai Zein?

De unde pot cumpara ceai Zein? | Autor: lulu75

Link direct la acest mesaj

Am citit ca aces ceai este eficient in scaderea colesterolului si m-ar interesa sa cumpar. Nu stiu insa de unde il pot procura. Ma puteti ajuta?

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

ai dat un search pe gugal?
cica inca nu ar fi la noi,dor dupa vreo luna doua..si se vor vinde in saloanele spa

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

presa scrie ca l-a folosit catalin botezatu pentru a slabi 6 kg in 3 saptamani
si cristi borcea de la dinamo tot cu acest ceai sustine ca a slabit, dar vezi-doamne nu se gaseste decat la spa-ul sotiei sale...
era o chestie interesanta scrisa undeva : pe perioada folosirii ceaiului, catalin botezatu a evitat deplasarile cu masina atunci cand traficul era aglomerat, deoarece il "presau" oarece necesitati fiziologice...eu cred ca nu-i a buna cu ceaiul asta, ori te deshidratezi, ori stai acasa pe buda...

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

vezi, incearca pe site-ul lui Irina Reisler :-)

„Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.”Gandhi
www.de-azi.ro

inspiratie, dragoste, putere ... pentru cine crede ca nu mai poate.
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI



quod me nutrit me destruit

http://community.webshots.com/user/Deusphoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Cumparam si de la centrul doamnei borcea dar cum? Am cautat un site dar nu gasesc.

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

salonul mihaelei borcea se numeste michelle beauty & spa, mai mult nu stiu, din pacate...

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM spune:

Buna!

Ceaiul nu se gaseste doar la spa-ul Mihaelei Borcea.
Intrati pe www.zeinherbal.ro si aici gasiti toate informatiile de care aveti nevoie. Puteti vorbi la unul din saloanele care vand ceaiul si pastilele sa vi-l trimita cumva dacanu sunteti din bucuresti sau Braila sau Brasov...
Eu azi am inceput cautarea..cand am aflat ca Borcea a slabit 12 kg mi-am dat seama ca e mana sotiei pt k nici un barbat nu se apuca de slabit atatea kg neimpins de nimeni de la spate..asadar am intrat pe net , am cautat salonul sotiei lui Borcea si am sunat.Mi-au spus la telefon ca au ceaiul si pastilele.Eu am cumparat doar ceaiul care costa 70 ron cutia.Maine o sa merg la un tratament cu laser la ei si voi cumpara si pastilele.Asadar..acum imi beau prim cana de ceai..trebuie sa bei o cana dimineata inainte de mic dejun si una seara inainte de culcare.Vom vedea daca are rezultate (pe mine ma intereseaza mai mult partea cu colesterolul) si cat de des voi petrece in jurul toaletei :)
Sa ne auzim mai slabe!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Am intrebat si eu de ceaiul asta la un topic despre slabit si nu m-a bagat nimeni in seama. Probabil ca e satula lumea de ceaiuri de slabit, nu au incredere, presupun ca declanseaza dezechilibre in organism. Eu nu stiu ce sa cred ... M-ar tenta, dar oare livreaza si in provincie? ma cam indoiesc. Inca n-am sunat nicaieri ca sunt la serviciu si ma aude toata lumea . Cica ar fi necesare doua cutii pe luna. Daca Botezatu a slabit 6 kg in doua saptamani ... pai eu nu vreau decat vreo 4,5 kg, cred ca o cutie mi-ar fi de ajuns. Oare cum actioneaza? Sa nu aiba ceva in el care sa inhibe pofta de mancare si apoi sa mananci ca nebuna cand renunti la el. Astept impresii de la cei care au baut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MaryM

Buna!

Ceaiul nu se gaseste doar la spa-ul Mihaelei Borcea.
Intrati pe www.zeinherbal.ro si aici gasiti toate informatiile de care aveti nevoie. Puteti vorbi la unul din saloanele care vand ceaiul si pastilele sa vi-l trimita cumva dacanu sunteti din bucuresti sau Braila sau Brasov...
Eu azi am inceput cautarea..cand am aflat ca Borcea a slabit 12 kg mi-am dat seama ca e mana sotiei pt k nici un barbat nu se apuca de slabit atatea kg neimpins de nimeni de la spate..asadar am intrat pe net , am cautat salonul sotiei lui Borcea si am sunat.Mi-au spus la telefon ca au ceaiul si pastilele.Eu am cumparat doar ceaiul care costa 70 ron cutia.Maine o sa merg la un tratament cu laser la ei si voi cumpara si pastilele.Asadar..acum imi beau prim cana de ceai..trebuie sa bei o cana dimineata inainte de mic dejun si una seara inainte de culcare.Vom vedea daca are rezultate (pe mine ma intereseaza mai mult partea cu colesterolul) si cat de des voi petrece in jurul toaletei :)
Sa ne auzim mai slabe!!!


Multumesc frumos!

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha254 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MaryM

Buna!

Ceaiul nu se gaseste doar la spa-ul Mihaelei Borcea.
Intrati pe www.zeinherbal.ro si aici gasiti toate informatiile de care aveti nevoie. Puteti vorbi la unul din saloanele care vand ceaiul si pastilele sa vi-l trimita cumva dacanu sunteti din bucuresti sau Braila sau Brasov...
Eu azi am inceput cautarea..cand am aflat ca Borcea a slabit 12 kg mi-am dat seama ca e mana sotiei pt k nici un barbat nu se apuca de slabit atatea kg neimpins de nimeni de la spate..asadar am intrat pe net , am cautat salonul sotiei lui Borcea si am sunat.Mi-au spus la telefon ca au ceaiul si pastilele.Eu am cumparat doar ceaiul care costa 70 ron cutia.Maine o sa merg la un tratament cu laser la ei si voi cumpara si pastilele.Asadar..acum imi beau prim cana de ceai..trebuie sa bei o cana dimineata inainte de mic dejun si una seara inainte de culcare.Vom vedea daca are rezultate (pe mine ma intereseaza mai mult partea cu colesterolul) si cat de des voi petrece in jurul toaletei :)
Sa ne auzim mai slabe!!!


MaryM te rugam sa ne spui cum te simti. Eu mi-am luat azi si ceaiul si capsulele dar ma gandesc cu groaza sa nu am vreo problema de sanatate din cauza lor. Tu ai inceput? Cum te simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prettysunshine spune:

Stiti cumva daca nu trimit cumva si in alte orase?

Never take life seriously.Nobody gets out alive anyway.

Mergi la inceput