Strumfi de iul-aug 2007 (159)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

stefania habar n-am ce sa iti zic, m-ai lasat muta de uimire si tristete.. sper sa poti face suferinta asta cat mai mica odata cu trecerea timpului...

schimb capitolul ca tot e ora aceea in plus din noaptea asta... de ce sa o dorm? (nu ma intrebati, chiar asa, de ce nu dorm... ca n-ati vrea sa fiti in locul meu.... toata ziua cu plimbari cu distractii si pe seara cine facea treburile? calcat,mancare,spalat etc? )



karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

capitol nou aici



karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput