stefania
habar n-am ce sa iti zic, m-ai lasat muta de uimire si tristete.. sper sa poti face suferinta asta cat mai mica odata cu trecerea timpului... ![]()
schimb capitolul ca tot e ora aceea in plus din noaptea asta... de ce sa o dorm?
(nu ma intrebati, chiar asa, de ce nu dorm... ca n-ati vrea sa fiti in locul meu.... toata ziua cu plimbari cu distractii si pe seara cine facea treburile? calcat,mancare,spalat etc?
)
karligutza
sunt mamica Adelutei 
