Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.)-15

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Mey , eu nu stiu daca am anuntat , saptamana trecuta au ajuns pachetele de la cineva din Italia in Ploiesti .Din pacate si spre jena mea imi scapa id-ul inimoasei de aici !IARTA-MAAAAAAAAAAAAA CA-S AIURITA SI AM UITAT SA-TI ZIC !

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmynik spune:

Selene, m-a sunat mama mea si mi-a spus ca a sosit coletul de la tine. Era foarte incantata, a spus ca sunt lucruri foarte frumoase si care arata foarte bine. Iti multumesc tare mult, cand voi marge acasa probabil week-end-ul viitor voi posta mesaj cu ce continea pachetul.
Mama mi-a spus ca am mai primit un pachet de la Ducadam Diana din Arad careia ii multumesc de asemenea.
Va multumesc amandurora pentru ajutor! Mi-ati imbucurat zilele, nu-mi voi mai face mari griji pentru cand se va naste fetita mea.
Multa sanatate!
Cosmina, 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiccutza spune:

LAURA,imi pare bine ca au ajuns lucrusoarele la Ploiesti.Sa le poarte sanatoase fetitele

MAMA DE FEDE(6 nov. 2001) SI DANI(17 feb.2005)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Chiccutza ,ce blonda eram ! Dap , sarumana !Asa-i cand incerci sa te imparti in 16 , uiti ca te lasa glagoria !

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

emeeam scris cand au sosit...pe ultima pagina a capitolului trecut



Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui cosmynik

Selene, m-a sunat mama mea si mi-a spus ca a sosit coletul de la tine. Era foarte incantata, a spus ca sunt lucruri foarte frumoase si care arata foarte bine. Iti multumesc tare mult, cand voi marge acasa probabil week-end-ul viitor voi posta mesaj cu ce continea pachetul.
Mama mi-a spus ca am mai primit un pachet de la Ducadam Diana din Arad careia ii multumesc de asemenea.
Va multumesc amandurora pentru ajutor! Mi-ati imbucurat zilele, nu-mi voi mai face mari griji pentru cand se va naste fetita mea.
Multa sanatate!
Cosmina, 32+


Bine ca au ajuns! Sa le purtati sanatoase! Sarcina usoara in continuare si nastere fara peripetii!

Daria Nandini

http://b1.lilypie.com/KfqTp2.png

Am adus pe lume o minune!


Lucrusoare de daruit

http://citadelaalbastra.wblog.ro/





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cozmaf spune:

Citat:
citat din mesajul lui moruna

cosmaf ai primit coletul de la mine?L-am trimis de ceva vreme si nu stiu daca a ajuns.Vine din Partizani jud Tulcea.
Va rog sa ma scoateti din listuta ca nu mai am hainute deocamdata.indata ce voi avea va voi anunta.
mami de andrei 08 MAI 2008
http://shoarece.blogspot.com/


Imi cer scuze ca nu am intrat sa anunt cand am primit coletul insa au fost probleme la reteaua de internet si abia acum s-au rezolvat. Am ridicat coletul vineri seara si continea: un costumas gros pt iarna, 2 veste, 2 perechi de blugi, 5 bluze cu maneca lunga, 2 camasute maneca lunga, un pulovaras, un body maneca lunga, unul cu maneca scurta si 3 salopete, sper sa nu fi uitat nimic, multumi din suflet si sanatate multa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

A ajuns un pachet la Gabi dar nu stiu inca mai multe detalii ca mi-a trimis sms si nu am putut s-o sun ca eram pe drum si n-aveam credit iar cand am ajuns acasa era prea tarliu .

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Luni si marti voi fi plecata si nu voi avea acces la internet(mergem la bunica mandrului meu , bunica care are 91 de ani ) asa ca,din pacate , nu voi putea fi contactata decat pe telefon iar numarul il are numai DanielaC .Lista cu adresele si datele o are si Daniela .Sper sa fie toate bine si sa aveti doua zile minunate si un inceput de saptamana grozav !

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

moruna modific imediat in litsa!
daca mai sunt schimbari in liste va rog sa ma anuntati!

Laura, drum bun si te asteptam de miercuri cu forte proaspete!

POZE:

http://family.webshots.com/photo/2666410090103554724dparIK

Mergi la inceput