Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.)-15

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

cryss26,activeaza-ti PM sau adresa de mail ca altfel n-am cum sa-ti trimit numarul Cosminei .

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss26buc spune:

e activat pm..de mult mi a trim un mail cosmina ca pleaca din buc sa si faca buletinul si ca nu are nevoie de patut asa ca vroiam sa o intreb pe ade daca il vrea pt copilasii din orfelinat/spital dar trebuie sa l ia din buc daca e va las nr de tel al fetei care il doneaza astept un raspuns sa stiu ce ii zic..poop sau poate sunt alte fete care au nevoie de patut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cozmaf spune:

buna ziua, va rog sa scoateti de la mine geaca de iarna, i-am trimis-o lui "ducky", si adaugati hainute vara pt baietel 6-9luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss26buc spune:

am gasit o stapan pt patut ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

am trim,is coletul spre bb de octombrie azi,cred ca in 2 zile ajunge.

sa ii fie cu folos si sa fie sanatos!

POZE

BAZAR PENTRU MIHAITA
BAZAR PENTRU BOGDAN
BAZAR PENTRU EMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui andru_mami

am trim,is coletul spre bb de octombrie azi,cred ca in 2 zile ajunge.

sa ii fie cu folos si sa fie sanatos!

POZE

BAZAR PENTRU MIHAITA
BAZAR PENTRU BOGDAN
BAZAR PENTRU EMA



Multam mult !

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

lauranicole si danielac v-am trimis si eu un pm nu stiu daca are toate informatiile corecte va rog sa-mi spuneti daca lipseste ceva.
astept sa apara cazul lui robi la ajutor umanitar si acolo sunt toate detaliile sper sa-l publice moderatorii.
felicitari, faceti o treaba grozava ajutand lumea!


despre robi: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141048

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Bianca are nevoie urgenta de ghetute ortopedice,marimea 18 !Bianca este fetita de un an si ceva din Iasi cu malformatie craniana !

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Antonia_05

Am primit ieri un pachet de la DIANA care continea:un body manecuta scurta,o pereche ciorapei,o pereche de pantaloni,o caciulita si o pereche de papucei de casa!!Multumim frumos!!!
Am obeservat ca is trecuta inca pe listuta la donati cu hainute si cu pompa de san:vas ruga daca se poate sa fie sterse deoarece nu le mai am le-am donat unei fete de pe forum,cred ca la NELI DACA NU MA INSEL!!
Multumim!!!




Da , Antonia , mi le-ai trimis mie , eu chiar am anuntat pe forum cand am primit coletul de la tine si ce continea.
O seara faina tuturor si noapte buna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisellino

lauranicole si danielac v-am trimis si eu un pm nu stiu daca are toate informatiile corecte va rog sa-mi spuneti daca lipseste ceva.
astept sa apara cazul lui robi la ajutor umanitar si acolo sunt toate detaliile sper sa-l publice moderatorii.
felicitari, faceti o treaba grozava ajutand lumea!


despre robi: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141048


am primit datele tale, sanatate multa micutului Robi, suntem alaturi de voi! trimite asa cum ti-am cerut pe pm si telefonul (tot pe pm) si poti scrie aici datele micutului, adica data nasterii si inaltimea si greutatea, precum si ce anume ai nevoie sa te ajutam!


POZE:

http://family.webshots.com/photo/2666410090103554724dparIK

Mergi la inceput