Goldie Pants - 16

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey purple tu il stii pe come togetheru meu oricare dintre ipostaze este ok pentru mine cauta tu ceva full ...si-ti raman indatorata

merg pe mana ta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple si io merg pe mana ta...give in to me,will you be there +..phantera dancesi binenteles vecinu...ajung???

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Purple... http://mjjgallery.free.fr/bad/tour/twymmf/038.jpg el este , da ce vrei sa faci?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza nu vazusi ca purple vrea full....

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili

Anka imi pare rau ca esti necajita.........dar ai sa vezi ca totul va fi bine. Be brave ca o adevarata mrs Jackson ce esti.
Am primit mail-ul, maine o sa fiu numai cu okii la usa biroului..

Mj corasonu meu e pregatit pentru marea intalnire ...
....nu iti face griji pentru BaV, ca suntem fete serioase si ai sa vezi ca in cel mai scurt timp il ai din nou acasa.... acuma ,na, lasa-l sa faca turul Romanicii...sa ne cunoasca pe toate.....

Purple...tu crezi ca eu am numai o poza preferata cu BAD?????....am o multimeeee, nici nu stiu ce sa aleg...dar caut si iti trimit, mai lasa-mi un pic de timp....

Iona ...vezi ca purple a zis o poza.......tu aduni acolo vreo 4...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey vazui ca vrea full d amie aia imi place.
Mai e una full na!!!aste e buna Purple?
http://mjjgallery.free.fr/bad/tour/twymmf/046.jpg

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa nu-mi fac griji, ca altfel nu mai initiam marele Bav Tour...
duuuuuuuuuuuamne ce zi vei avea maine sper ca v-ati scris telefoanele pe colet just in case

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ankaaa, ai scris telefonul pe colet?
..mei fetili, daca nu dau maine semne de viata pe forum ....nu va ingrijorati.......inseamna ca nu ma pot conversa cu voi cum as vrea eu........insa o sun pe anka imediat dupa ce il primesc si va anunta ea..

purple sunt in cautari...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey Lisa nu ma subestima
L-am scris si am specificat: cu apel inainte(pana la 16.30)...ei au spus ca te vor cauta

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Lipseste omu' 2-3 ceasuri si voi gata sariti la treburi serioase.

Lisa sunt curioasa rau ce impresii o sa ne spui.si cum va fi marea intalnire. daca ar sti curieru' ala ce onoare e pa capu' lui...sa prezinte mandrului Iasi un asa rafinament ca BaV cred ca n-ar mai dormi noaptea asta, si nu in ultima speta sa o intalneasca pe Lisa....the only ONE

finico sar'na pt ....



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput