Goldie Pants - 16

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Iona te virusasi la peceu???
Mey fetili da` unde sunteti?Lisa e de inteles....da` voi pa unde umblati? Dupa chei?
Purple nu ne-ai lamurit ce vrei sa faci cu pozele mejeilor nostri?????

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza, da ce nu scrisesi si aci de bravo special daca nu bagam okii acolo???
mey da' ce-o face lisa cu BaVu nostru????? mey lisa l-ai scos la promenada?? unde umblati??? o fi si el obosit ca luuung drum a mai facut

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona, nu-i de mirare. sa te inveti minte ca metalele in exces dauneaza grav..asa ca ai grija pe unde bramburesti dupa centuri

mj...acu cred ca are si BaV-ul secretele lui..se simte rasfatat...iti dai seama

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu va spun si gata ce fac cu MJ-iiii vostri...pardon, cu pozele. O sa vedeti, eventual.

Iona cred ca de la atatia goldie ai probleme cu pc-ul. daca te limitai si tu la 3-4 era ok. Dar asa...si vecini si imprumutati si furati...cat sa poate si pc-ul bietul?


Lisa e la private party, ma gandesc eu. Apoi nu-i corect ca deja eu ma astept sa fiu uimita sau sa trebuiasca sa ma ridic la standardele de simtaminte. daca eu nu voi simti la fel ce ma fac? Sunt o insesibila? Mai bine taceati, ca acum ma stresez

Oana am citit si eu prin blogul tau una alta ieri dimineata cred...IMI PLACE MULT




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey MJ...atata creier am avut sa nu spun si aici...imi fac mea culpa .
BaV-ul io banuiesc ca e aici .Lisa sa imi spui daca l-ai impresionat

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mei fetili.....am ajuns cu BaV acasa...l-am dus si i-am prezentat orasul....i-a placut....ne-au mai trecut si emotiili primei intalniri.....suntem in regula..

Oana sa stii ca am bagat si eu un oki la ceea ce scrii pe blog si imi place foarte mult...
....vezi ca maine in vizorul lui BaV vei fi tu........

Anka ...de impresionat .....l-am impresionat pe BAD, cand m-am prezentat pe langa el cu aroma de BaV.......

Mj nu fi ingrijorata pentru BaV..ca nu il epuizez......pana maine,cand o ia din loc again...are timp berechet de odihna..

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

fetelor pentru aprecieri

lisa am intrat in linie dreapta, asa ca mai am doar de exersat primul zambet...o sa fie unu....the best i can do

purple filmul e gata...am inceput putin sa ma uit la el. singura problema e ca tre sa il vedem in engleza. titrare in romana nu am gasit inca, mai caut. iar el e filmat deja cu o titrare intr-o limba ciudata, cred ca nordica. e singura varianta pe care am gasit-o.

mj unde esti? ce faci? anka?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Io am treaba multa.Calcat, intins rufe, strans rufe ,bagat in sifonier... dixtractii nocturne

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

problema cica necesita internareau vrut sa-l duca dar nu i-am lasat....le-am spus ca dupa ce pleca BaVu de la mine il duczotu se uita mirat ,nu pricepe ce spun...zic las'ca-ti explic io mai tarziuasa ca am facut programarea pi sapt viitoare..pana atunci ma chinui cumva......si nu i se trage de la atatea metale si nici de la atatia goldie ca acu sunt fata cuminte de ceva vreme nu???

asta e a 7-a incercare sper sa intre pana la urma

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona, e grav bolnav, da tre sa reziste de dragu lui BaV. ii dai si lui juma de puff cand ajunge si o sa isi revina ca prin minune. da-mi PM cu datele tale ca sa fiu sigura ca le am...in caz ca devine gelos PC-ul....

finico.....cauti loc de pus poster prin casa? te-ai dat la fund?? faci private party la mijlocul saptamanii??

anka imi place cum te dixtrezi...pana la calcat. aia niciodata nu mi-a placut si e chin rau cand trebuie sa fac asa ceva

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput