Goldie Pants - 16

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Fetele
m-a sunat Lissaaaaa a ajuns parfumu` yupiii, , Lisa sa ne spui pareri .Oana....mama pregateste-te

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

wow...fu cum fu pana aci....da amu' incep sa tremur

va dati seama...ca sunt urmatoarea tinta a lui BaV

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana.....du-te la marmacie si ia ceva da palpitatii.
MJ, nu stau pe invisible ,, da` tu unde disparusi ca ia uite, ajunse Bav-ul la Iasi.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili...
i'm breathless......speechless......insa vreo 2-3 cuvinte o sa fiu in stare sa leg .....in cel mai scurt timp revin cu impresiile....

oana pregateste-te.... pentru ca BaV e un adevarat ....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

am magne b6 pt orice eventualitate. mi-am anuntat piticii de la mansarda sa faca liniste o perioada, neuronu l-am trimis la spa, la recuperari, sotzu e intelegator din cale afara....deci sunt pregatita teoretic. practica, o sa ma dea pa mut, parca vad



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

...fetili.....revin cu filmul intalnirii si impresiile......
...nu stiu daca va imaginati cum am asteptat pana a sosit curierul......nu aveam nici un chef de treaba.....iar cand in sfarsit a intrat omul pe usa.....m-au luat toate caldurili.......
....nu stiau colegele ce am primit de sunt asa emotionata......m-au luat la intrebari...ce, cum , de unde, cu ce ocazie? ...va dati seama ca nu puteam sa le spun de BaV Tour, mai ales ca maine tb sa ii fac bagajul...le-am zis si eu brasoave... cica o prietena mi l-a trimis ca sa vad cum miroase si daca merita sa mi-l cumpar......ei, n-am zis o minciuna, dar nici purul adevar...

...cand in sfarsit am reusit sa il deschid.....mi-am pulverizat o data ....doamneee, ce aroma......mai, e fix asa cum mi-am imaginat din ce am citit despre el...nu stiu cum sa explic......dar e misterios, obsesiv, smooth, regal....chiar daca e de dama, cred ca i se potrivea lui M ..cu aerul sau de king.....iar cand inchid ochii, am impresia ca ma teleportez in timp intr-un castel din vechea Franta...imbracata intr-o rochie de epoca..(apropo...sunt obsedata de rochiile alea, cred ca intr-o viata anterioara am trait in perioada respectiva...)
....sa va mai spun ca tot biroul era invadat de BaV si toti care intrau intrebau ce miroase asa fain?...
...culmea e ca mi se pare cunoscut...un pic asemanator cu un parfum ce l-am avut, insa nu stiu cu exactitate care.....poate Amarige de Givenchy, ca si ala e dulce asa...habar n-am...

...in concluzie...poate sunt subiectiva......dar IMI PLACE ...m-a cucerit...si acum sunt si mai inversunata sa mi-l procur numai pentru mine......doamneee, am innebunit complet......
M, I love you

...mai mult nu poci sa spun.. ..intrucat nu mi-am revenit complet...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Hai Lisa ce ne spui????Spechless-speechless da `totusi cre`ca ti-ai revenit sa legi 2 vorbe.ia zi e ce te asteptai? iti place? zi-zi .
MJ maica tu unde esti? Pai se poa?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

thanks god, BaV e in siguranta
mey nashica esti de groaza
ankutza pentru tine si pentru creaturili tale sa va faceti bine cat mai repede

lisa succesuri

mey n-am avut de lucru si i-am aratat lu sotzu cum ne bucuram noi aci de BaV Tour si asa mult i-a placut a zis ca o sa intre sa citeasca mai mult ce ma fac??? io i-am mai povestit una alta, da na am cenzurat
duamneeeeeeeeee sper sa nu se tina de cuvant

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

..mj ..am uitat de emotie sa iti multumesc pentru gest....acum BaV is safe, dar de maine isi incepe iar periplul prin tara...

..treaba cu sotu pe forum ...e cam periculoasa, nu crezi?...asa cum mai cenzurezi? ..doamneeee mj,vezi poate o incurci...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey i-am aratat doar ce am vrut io si deocamdata nu stie care e userul meu, da'stie cine e loveru' meusi e suficient sa ceteasca si isi da seama
da' nu-i bai ca nu are el timp de astea...sper
mey, ma bucur ca-ti place BaV
nashica

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput