Prietenie la plesneala *77* Alaturi de Noe

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

Salutare natiune!
Elmo, scuze!!! Era tarziu si creierii fumegau...
ralualexandrei, nasoala faza cu masina.
aliclara, sanatate multa. Si fiindca tot ai pomenit de coloana, ma simt datoare sa fac o precizare. Acum un an recomandam pe Dr. Exergian pentru operatii la coloana. Uite ca timpul a trecut si lucrurile s-au schimbat. Se pare ca a avut un mic incident/accident si de fapt nu mai opereaza, dar nu s-a anuntat oficial. Si te opereaza cel care candva era mana a doua iar operatiile... sunt tot de mana a doua. Asa incat, atentie mare!
Cafele, ceaiuri gustoase! Multam, bune, bune Deci acum trecem la o sueta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

De la enigma....cu litere mici,ca sa nu para reclama si de la firma greenfield,de pe net se comanda....la Chisinau e plin de greenfield si e atat de bun...fa un sarci cu goagal,cauta greenfieldtea si ai sa vezi acolo,da-i sa scrie romaneste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana68

De la enigma....cu litere mici,ca sa nu para reclama si de la firma greenfield,de pe net se comanda....la Chisinau e plin de greenfield si e atat de bun...fa un sarci cu goagal,cauta greenfieldtea si ai sa vezi acolo,da-i sa scrie romaneste...


Eram sigura ca,,, ceaiurile sunt greenfield. Si eu tot dupa greenfield , cu porto, mango, cu vanilie, cel de Craciun cu scortisoara, de Paste, o multime... doar ca sunt ceaiuri negre sau verzi aromate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Da Delphi mi-au spart masina.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

hallo

am o dimineata...de_menta! telefonul nu functioneste, netul merge ca melcul....am jobuit dimineata la firma, acum am pus mancarea pe foc....

Ralu, . imi pare rau!

Oana, sa iau si eu reteta de rufe super curate. ieri am spalat si am lasat sarcina la copii sa le intinda....ei as?! ti-ai gasit! asa ca aseara le-am mai clatit o data si le-am intins eu!



Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui devoska

Citat:
citat din mesajul lui Ana68

De la enigma....cu litere mici,ca sa nu para reclama si de la firma greenfield,de pe net se comanda....la Chisinau e plin de greenfield si e atat de bun...fa un sarci cu goagal,cauta greenfieldtea si ai sa vezi acolo,da-i sa scrie romaneste...


Eram sigura ca,,, ceaiurile sunt greenfield. Si eu tot dupa greenfield , cu porto, mango, cu vanilie, cel de Craciun cu scortisoara, de Paste, o multime... doar ca sunt ceaiuri negre sau verzi aromate.



Da Devo...is demential de gustoase...din pacate nu sunt de cumparat la magazin,cel putin eu nu am gasit...cica la Chisinau gasesti de sa faci baie in ele....dar cin' sa aduca de acolo?In plus sunt si cam scumpute...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

Si aici se gasesc peste tot. Astia toarna in ei ceai si votka, asa ca in supermarketuri gasesti raioane pline de bauturi si ceai. Da, cam scumput, ce-i drept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Buna de dimineata!
Nu poci a crede cata liniste si pace e aici. Luati de la mama o cisterna de si treceti la treaba. Sa va zic din casa: maine are baietelul lui mama cel adorat cununie si nora trebuia sa vina sa o ajute. Dar nu poate, pentru ca se duce la analize. Si ca sa fie treaba aranjata, dupa ce socrela se da peste cap cu pregatirile, ei maine intai se duc la ea acasa si dupa aia vin la noi, mai pe seara; ce m-as rade sa vina doar ei singuri fara cei 20 de musafiri pe care ii asteptam!
Eu insist sa ne mutam, desi nici eu nu stiu prea bine unde, si imi este frica sa nu o dau pe Clara peste cap.Pe de-o parte asta ar insemna sa renuntam la masina, ca sa putem sta cu chirie. Offffff, nnu mai stiu. Si nici acasa nu gasesc nimic serios de facut, ca as munci, dar nu gasesc oferte "de bun simt".
Hai ca nu vreau sa va intristez cu stresurile mele. O zi frumoasa va doresc!


http://www.flickr.com/photos/aliclara/

http://www.tamagochi.ro/pet-ioanacla - Votati-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Helau ...si io pe acilea,cu un ceai in bot...
Devo,cand o muri matusa Tamara,iti fac o comanda serioasa si dau bani ramburs,sa-mi trimiti si mie din fiecare fel de ceai cate un exemplar!

Fetelor....sa aveti weekend demential,ca eu sigur voi avea...pusici si ne auzim luni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Ma bag si eu la ceai ,sa cumpar adica

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput