Burtici fericite de septembrie-octombrie (225)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

FELICITARI, MONIKUS!!!!! RARES, BINE AI VENIT!!!! SA FII SANATOS, VESEL, CUMINTE, PAPACIOS!!!!


Roxana, mami de print frumos Matei (29.11.2007) si de printesa frumoasa Maria (08.09.2009)






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Felicitari Monikus! Bine ai venit pe lume Rares Andrei!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

yuhuuuuuuuuuuu


Monikus felicitari!! Gata cu supårårile si stårile de rau!!A venit bucuria si veselia in casa voastrå!! Bine ai veni bebe Rares!!Te pupåm si iti ura så fii sånåtos påpåcios si necolicos!!

Multumim fetelor pt vesti..

Eu nu am fost mesager niciodata la acaeasta frumoaså odisee :(..dar stiu ca stau la polul nord de aia..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

selene noi il botezam pe Bruce såmbata viitoare pe 24 si m-a anuntat Vanessa ,fetita aceea din poze ca va veni så il felicite in ziua cea mare si poate va dori så facem o poza ..så nu fie cu supårare ca sunt decat amici da??

Si marti vine mami meu..am un noroc, ca eu tot citesc de mamicile voastre de soacrele voastre , a mea nu se baga deloc .. Vb intr-o zi la tel si i-am zis ca plec afara , cam frig dar asta e si mama må intreabå L-ai imbracat bine? Eu de colo:''nu . nu e in pielea goala si ii pun decat o påtura.. si ea: '' ei voi stiti acolo cum faceti cu el''!!
Glumeam noi atunci dar nu se baga mi-a zis sor-mea ca eu o stiam ca nu e bagareata dar må gandeam ca nah nu am mai prins-o in postura de bunica..Il iubeste foarte mult pe Robert nepotelu dar nu se baga daca plånge vai ca vezi ca poate are aia sau ailalta pt ca stie ca e nitel stresant , cica decat intreaba daca poate så ajute cu ceva si atat..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå


bine, fie, las ca Ebru are incredere in ea si in Bruculica

pe 24 e ziua mea! asa o sa tin minte tot timpul ziua in care a fost botezat gineri-miu

de ursulica Ebru Fatima PRIMA POZA!


POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Azi am stat cu pagina decshisa pe cap 223 toata ziua...mai aveam vreo 6 pag de recuperat.Adineauri am reusit in sfarsit sa termin si cand sa deschid cap 224 am crezut ca lesin,vad ca a nascut Ralu !!!

Nu stiu detalii dar ma bag acum sa citesc,de abia astept sa vad ce s-a intamplat.


Felicitari draga Raluk,ce surpriza frumoasa ne-ai facut ! Bun venit pe lume bebe Alex si o viata lunga si plina de sanatate si fericire !!
Un buchet mare de flori pentru "closca" noastra draga si o imbratisare stransa


Of,m-a luat cu fiori efectiv..

Mihaela si Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

FELICITARI MONIKUS! S-A TERMINAT CHINUL, INCEPE PARTEA FRUMOASA ACUM! SA-TI TRAIASCA RARES, SA FIE SANATOS, PAPACIOS SI NECOLICIOS!

de ursulica Ebru Fatima PRIMA POZA!


POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Yuhuuuuuuuuuu

FELICITARI MONIKUS

Bine ai venit pe lume Rares Andrei, sa cresti mare, sanatos si sa le aduci parintilor numai bucurii!!


DE Danuta nu stim nimic??




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS Andrei in ceruri

POVESTEA NOASTRA

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Selen si mie mi-a zambit aproape de 7 saptamani si nu zambeste mereu si nu mereu la aceleasi strambaturi Uneori zmabeste si singur la luna sau nu stiu la ce.. asa ca nu te impacienta, fiecare are ritmul propriu. Stamba-te mai mult. La primul zambet eu il apucam de obrajori si ii spuneam ca ce mingiute are




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS Andrei in ceruri

POVESTEA NOASTRA

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

SI noi botezu tot pe 24. O sa tin minte de ziua ta selen




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS Andrei in ceruri

POVESTEA NOASTRA

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

multumim Erik pt capitol

Ramona ce frumosi sunt amandoi! iar ciuful lui Tudorel e bestial si uite ca iar vii cu sfaturi pe la noi, sa-i scot aerul inainte de alaptat nu ma gandisem....



de ursulica Ebru Fatima PRIMA POZA!


POZE URSULICA
nunta






Multumim frumos pentru aprecieri Nici cu Ebru nu mi-a rusine. Uita-te la ea cat e de frumusica si dolofanica, are niste obrajori numai buni de pupacit

Sunt foarte mandra de cei doi copilasi ai mei. Tudorel este total diferit de Rares: e brunet cu ochii caprui (ca mine) pe cand Rares este saten cu ochii verzi (seamana cu taica-su mai mult).
Daca la Rares apropierea dintre mine si bebe a fost mai grea (facusem depresia post partum urata tare), acum sunt topita dupa Tudor... nu stiu daca voi experimentati asa ceva, dar eu cum il iau pe bebe in brate, si el scanceste, deja imi curg sanii valuri valuri.


Ramona

Mergi la inceput