Pestisori... pestisori... (47)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:




Chiar asa!!! Unde sunteti sirenelor? In adancuri? E mai cald acolo?

Eh, hai sa va invit la o ciocolata fierbinte, cu lapte ... poate-poate, apareti si pe aici! Deci, poftiti la ciocolata calda !!!

Dany, yami-yam pranzul tau ... sa va fie de bine .

Io, nik nou de raportat ... poznasul e pe afara cu si bunica-su... io, abia ma tarai prin casa ... nu mai pot de picioare ... nu prea patesc io asa ceva ... cre'ca-i si batranetea ... si-i friiig... hmmmhhh... ma duc sa ma infing in ceasca mea de cioco fierbinte sa ma mai incalzesc oleaca... haideti si voi .




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Salutare si de la noi!
MihaelaLa Multi Ani,sa fiti sanatosi,sa dea Dumnezeu sa impartiti cat mai multe bune si cat mai putine din celelalte!!!Sa va traiasca fata si sa va bucurati de tot ce e bun in viata!!! Buuun tortul,multam!
Dany multam ca ai fost mesagerul meu!Ma bucur ca v-ati distrat si sper ca azi a trecut frumos ziua!
Cryna e frig mami peste tot.Noi azi am facut foc in casa.

Si pentru ca ieri v-a anuntat Dany ca sunt plecata,vreau sa va spun ca aseara am ajuns acasa abia la 21.Eram plina de nervi,infrigurata si imi era un ra....am dat nitelus la rate si abia apoi am fost in stare sa pap ceva. ca nu am mai intrat,dar nu m-am simtit in stare.
Iar azi am reusit in sfarsit sa ajung la scoala.Si cand colo...doar curs de engleza...Auziti voi (zic si eu,nu dati cu rosii) pentru ce ma trezii dis de dimineta la o facult de conta...
Joi nu o sa ajung,sunt cu meciul,dar mi-am propus indiferent de ce e pe la munca sa merg la scoli.Cica-s cam ciufuti profii...Sa nu va spun ca s-a facut si prezenta...
Cam atat pentru acum,vin mai tarziu,va pe toate!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Aha, deci 2 sirene ati aparut , da bun si asa ..eu raportez ca am dat cu aspiratorul in sufra , sters praf, strnas niste rufe , bagat altele si acum fug sa fac o baie fierbinte poate ma mai incalzesc..am dat drumul la AC dar cam degeaba , face cald mai intai pe hol ca akolo e montat ...totusi cat este in functiuen se mai incalzeste aerul ...




Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Cryna sper sa treaca durerea picioarelor! si distractie placuta poznasului.
dany tot e bine ca poti sa incalzesti putin in casa.Harnicuta sirena noastra,bravas!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Nicoll , mersi ! Ce fac fetele ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Dany multumim de intrebare,uite tocmai au facut baie si se pregatesc de masa.Se joaca din nou de-a gradinita...Sa vezi cum ii exlica Codri lui Stefi ce trebuie sa faca pe caiete speciale.Cu cata seriozitate o face si-i spune sa intrebe cand nu stie.Asa am si eu informatii indirecte despre cum e la gradi.
fetele,si uram noapte buna si somnic usor!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

fetele
sunt un user DC
am nevoie de ajutorul vostru
cititi si daruiti daca puteti
nu ignorati va rog din suflet

Un om are mare nevoide de ajutorul DVS. Va rugam ajutati-o pe Alina! (cumnata mea) Mai are o singura sansa - ULTIMA!!!


www.alinadonescuumanitar.blogspot.com

Da-ti mai departe va rog!!!


SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe puetere sa o ingrijeasca
Camelia Costea: DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Buna dimineta sirne!Vad ca inca mai leneviti,va ajuta si vremea de afara!Haideti ca am calda sa va ademenesc.Acum de dimineta,apoi plec la cumparaturi.Cartofi pt iarna,gogosari ca pana acum nu-i puseram si tre sa ajung si ca Carrefour.

Cami v-am citit povestea de mult si urmaresc evolutia Alinei.Si in "libertatea" v-am citit si ma rog pentru ea,pentr Adrian si intreaga familie!Sper ca bunul Dumnezeu sa mai faca o minune si sa readuca zambetul pe fata ei!

Fetele merg sa vad ce papa si apoi plec putin,ne vedem mai dupa amiaza. la toate!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza!


Nicoll , am venit la cafea ! Multumesc ,, ce bine-i sa te trezesti si cafeaua sa te astepte aburinda.Spor la cumparaturi!

Hai fetele trezirea ...e o vreme ,iar ploua ...si dupa cum vad pe geam stropii se pot transforma in aschii de lapovita ...brrrr...


Hai ca ofer si eu o cafea si un croissant langa ea .

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Nimeni ?

Hai am inteles Nicol e la cumparaturi dar restul : Cryna, Ely, Mihaela , Baby .....ca Marami e acasa la Petrosani ...hai va rog adunarea

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput