Goldie Pants - 15

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


revin cu regulamentu pa care trebe musai sa-l respectati referitor la BaV

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetele.
Mj...scuze acum am vazut ca s-a inchis telef
BaV a ajuns la mine Sa spun ceva sau o las pe mai tarziu?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

wow anka.....spune-ne!!!! hai...ca abia astept

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M, I LOVE YOU!!!
Buna fetele.
Mj ...gata,te-ai intalnit cu anka si i-ai predat BaV?....
....hai, nu mai fi suparici.......ca o sa iti respectam regulamentul... ....numai sa ne spui despre ce e vorba...
... anka, vad ca nu da nici un semn...

O saptamana buna va doresc.

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Vreau sa va spun ca imi tremurau picioarele cu cat ma apropiam mai mult de locul de intalnire.mey parca ma intalneam cu M in persoana.faza misto a fost cand m-am dus in masina sa il miros.Dau un puf...bag cheia in contact...ce melodie era?????Butterflies....baga M acolo You give me butterflies..inside-inside...va spun sincer ca asta era la casetofon.Am zis bai nu se poate da-o incolo.......Ansa ,parfumul este..cum sa spun,special.Imi place,am ceva asemanator Chanel Chance daca stie careva.Ideea e ca nu o sa ma mai fac bine dupa parfumul asta.....nu va spun mai mult sa nu va influentez.Cand il mirosi prima data nu iti spune mare lucru..pe piele e altceva.Nu mai spun mai mult ca ma bate MJ

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Nu Lisa nu cu MJ m-am intalnit...cu o tipa trimisa de ea.....Mj baga regulamentu` sa stim si noi.
Lisa o sa iti dau mai tarziu un mail sa imi dai adresa ta, sa ti-l trimit maine prin curier.In seara asta doarme cu mine

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka

incep sa simt ca ador senzatia aia de tremurat genunchii....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana cu siguranta o vei avea.....M-am dus glont la o tipa din bloc cu care mai vb io despre Mj, si ei place multMJ.Ii zic ...baga nasu`,Ea : sa nu imi spui..., Io : Ba Da!!!! Barba-su se uita la noi.....Imi zice: ce aveti
ma ce e cu parfumul asta? Al cui e? A lui Mos Craciun ii zic!!!Al cui poa` sa fie????? Tipa zice :da-mi un puf,ii dau pe gat un puf....la care ea cica .....nu ma mai spal!!!!

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Fetele o sa dispar putin din peisaj ma duc pana la piata..
You give me butterflies...inside...inside....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka, azi ai scuza plauzibila

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput