America (180)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui pumba

buflea- da, tipa bruneta draguta.a castigat tipa blonda cu rochia neagra cu fulgi.
a fost mai mult pe gustul lui Heidi ,decat al Christinei. si mai nou ma uit la "Biggest loser" imi plac drama

Ah ! Rochia aia neagra ? Chiar ca nu prea era genul Christinei ...eu am crezut ca o sa castige tipul ala fandosit care a facut o rochie gri/argintie, scurta si tot asa cu pene ...
Biggest loser e ala cu grasii care trebuie sa slabeasca ? Daca ala e, nu ma uit ca imi vine sa imi plang de mila ...
Dat TOP CHEF urmaresti ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Multam fetelor...
Taietura nu e chiar lunga...vreo 2 cm intre ochi deasupra nasului...dar foarte adanca si sangera copilul de parca isi sparsese nasu...si nu stiam de unde vine atata sange...
Noroc ca el a fost calm, si io (bine ca eram acasa)...
Acum asteptam cu interes nota de plata de la urgente!!!!


Ramona, nu stiam ca sotu e negru...eu nici macar asa nu pot sa dansez...
Felicitari pt Alexandru...politician il faci

Anamaria, io credeam ca mai rau de varsta asta nu se poate...ca devine din ce in ce mai usor...se pare ca nu prea!!!!

Ma duc la decorat casa...nu am pus nimic prin casa/jur de toamna/halloween si David ma tot bate la cap!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arminad spune:

Ramona, felicitari pt rezultatele feciorului!
Deci tu zici ca scrie compuneri frumoase? E creativ? ca io nu stiu ce e aia Language Use .Inca ma incurca termenii astia
Sunt tot felul de concursuri de eseuri la care se dau si ceva premii.Daca ar cistiga ceva ar fii si mai stimulat.O varianta mai e ziarul scolii, n-au asa ceva?
Ioana a facut la homeschool ala ceva materie numita "Building Writing Skills" .Poate cauti ceva de genul asta.

Anamaria, a iesit 'spooky' rau proiectul ala Nu asa trebuia sa fie?
Da nu era mai bine sa pui coloana sonora de la ceva film ca ala mic din Home alone?

Apropo de spooky, Ioana cica a invitat-o unu la Paranormal Activity, filmul ala nou care face senzatie. Si io intreb "da bine mama,asa e romantic acuma sa va tineti unii de altii cind e o scena d-aia tare
Pe vremea mea parca faceam alte chestii la film

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

anamaria, saru mana, m-ai scos, zau, din depresie, cel putin pt urmatoarele 2 zile. vad ca doris nu ma mai amuza cu nimic...

US

www.youtube.com/watch?v=2-KuPRYed1Q" target="_blank">Depeche Mode August 25, 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Multumesc pentru idei Arminad. Ziar cred ca au mai incolo. Deocamdata s-a bagat la stirile alea de dimineata, e innebunit cu chestia asta.

Sinzi, tipul ala e indian.

In citeva minute incepe individualul compus la mondialele de gimnastica. Tineti-i pumnii lui Ana Porgras, are mari sanse la medalie. Eu tin si cu Bross, ca-i din sat cu mine si merge la WOGA, unde tare-mi place cit e de muncitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui philip

anamaria, saru mana, m-ai scos, zau, din depresie, cel putin pt urmatoarele 2 zile. vad ca doris nu ma mai amuza cu nimic...

Oh ! ... you hurt my feelings

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Ramona, felicitari pentru Alexandru...era si firesc sa fie mai talentat pe latura umanista (si tu tot dai inainte cu matematica)...

Buflea,



M-am intors de la lunch si sint asa de satula...cu vremea asta nenorocita si cu burta plina, tare as trage un pui de somn...


Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Sanzi, bine ca e bine feciorul. Da nu ai bombanit-o deloc pe soacra?
Ramona, felicitari lui Alexandru. Pana la urma doar Alexandru a fost cu gripa, nu? Anuta a scapat? Si te plangeai ca e slabuta, vezi ce rezistenta e?! Bravo!
Ana-Maria you made my day!
Buflea, adevarul e ca tu cam somezi de la o vreme! Baga tare! Nu mai face soacra nimic, toate sunt asa insorite pe acolo pe la tine? Ca daca e asa te invidiez!

Am vazut aseara poze dulci de Francesca cu Raluca si 2 frati deliciosi de Utah!

De curiozitate , s-a uitat careva la linkul ala de l-am pus ieri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Anamaria , da! se face pe zi ce trece tot mai domnisoara Raluca. Uneori asa fiori imi da ca ma obisnuisem cu ea copil.

Carmen dulce!

Ramona bravo copilului!!! Idee: inscrie l pe la concursuri din astea de esee (am scris bine?!) de a rasu' plansu' cum zici tu da' mai mult de a plansu'. Asta e! Ce sa fac?! macar de gasea un cantec mai cum trebuie.

Panterutzo eu cand aud de proiecte mi se face parul maciuca si stiu fetele de ce, o sa vezi si tu cand incepe copilul scoala.


Armina si pe mine ma pierd astia cu language art, use, aia aia...


Niste soare cine doreste??? avem 70 si de grade.

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Carmen eu am citit stirea, dar am vazut mai tarziu ca au gasit baiatul ascuns in garajul familiei, deci nici vorba sa fi zburat cu balonul.


www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator


Mergi la inceput