America (180)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Andreea si voi freza tip arici??? noi suntem doar la pumnulet.

Panterutzo sunt din oct. pozele. Fetele mele seamana cu tata lor ca eu dormeam cand nu trebuia, ha ha!

Sanziana semnul o sa treaca, in timp o sa fie o liniuta usoara; bine ca nu a fost ochi sau mai stiu eu...Da l cu unt de cacao.

Miere cum e plansul ala controlat? controlat de cine?

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Corina e o metoda barbara dupa parerea mea.
Se lasa copilul sa planga intervale de timp, 5 min, 3 min, 2 min pana cand se consoleaza singur si adoarme. Parintele intra si il verifica din cand in cand in timp ce copilul etse lasat singur sa planga ca sa se obisnuiasca sa adoarma singur.
In engleza parca se numeste cry it out.
http://www.babycenter.com/0_the-ferber-method-demystified_7755.bc

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Aoleu Sinzi! Sper sa fie bine David. Soacra e pe avion?

Hai sa va inveselesc, uite cum dansez eu cu sotul. La primul ne-am cam certat, dar la al doilea dans l-am tinut bine si a iesit OK
http://www.youtube.com/watch?v=3D5L8QN_ES0

Corina - superbe fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Arminad, e publica!! Aia e partea cea mai frumoasa! :)

Ramona, faine dansurile! Primul e haios, al doilea nu ne-ar iesi niciodata din motive de super horny husband!! :))) sau de aia va iesit si voua bine dansul? :))))

Adriana si Aidan - 4 ani
A ticket to hell has never been funnier

"May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Sanzi,pupam pe David....si sa nu ramana cu semn.Eu nu as mai lasa soacra sa-i faca baie....sunt panicoasa rau rau de felul meu,....si pe mama cand e cu mine nu o las sa faca prea multe pentru Rudy.....mi se pare ca nu face ca mine ,ca nu-i la fel de atenta,....stiu,am luat-o pe aratura

Ramona.faine dansuri....si din cele care eu nu am mai vazut,.....deci "Sylvie" este numele tau de scena....Faina poanta!
Mie mi s-a piedut matusa in aeroport in Chicago,...trebuia sa ajunga ieri seara,....am stat cu orele pe telefon cu 911,cu politia....ca sa o gaseasca,...ea nu stie engleza,....of ce sperietura o fi tras saracutza de ea.Sper sa fie totul bine si sa o iau la amiaza de la aeroport.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Ramona de aia de doare pe tine spatele LOL!


www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Citat:
citat din mesajul lui miereamara

Ramona de aia de doare pe tine spatele LOL!


www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator


Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.


Ce tare!
Na, m-am desconspirat - imi stiti si numele de scena.
E tare de tot Sylvie, aici nici nu se vede chiar asa. Are niste picioare si o extensie cum n-am mai vazut pina acum. Uitai sa va spun ca are 44 de ani!

Sorry ca nu m-am entuziasmat cu scoala din TX. Aia e mai cu mot un pic, dar cam asa le construiesc aici. Eu vreau teachers buni, altfele degeaba...
Corina, m-a pufnit risul cu twinkle, twinkle, dar e de plins.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Andreea imi pare rau ca ai probleme cu sanatatea, sa fie bine. Ala micu' e un scump de nu se poate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Fetelor, vad ca nimeni nu s-a gandit la abdomenul "Ramonai" ... care mai de care, sot horny, spate solictat, pai pe mine m-a apucat durerea de burta numai cat m-am uitat la ea cum isi unduia mainile atarnata in muschii abdominali ..pai ai mei, trebuie sa ii caut cu lupa, daca i-oi mai avea ...
Una peste alta mie cred ca imi iese mai bine prima parte a dansului - ca tine de atitudine si "cine tzipa mai tare"

P.S. Mihutza , au vazut Project Runaway aseara ? Pe cine au eliminat, ca am adormit fix la final ..tu te uitai la asta, nu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

M-am uitat la pozele Corinei si m-a apucat brusc invidia...wow, ai niste fete absolut superbe...si imi pare mie, sau Raluca s-a schimbat putintel? Pare mai "grown-up"...are niste trasaturi fine si delicate. Nu discut obrajii Francescai

Ramona, pai da...se explica durerile de spate...
Are Sylvie niste picioare lungi, mai frate, ca nu se termina!!!!

Buflea, nu ride de teatrul meu radiofonic ca e mai adinca problema...n-am facut o marturisire super-rusinoasa cu privire la CD...sa o spun, sa nu o spun...hmmm (este mega-embarassing)...

Sinzi, las' ca trece...si daca ramine cicatrice (ceea ce nu se intimpla) nu-i nimic...(vezi Harrison Ford cu cicatricea-n barba)


Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput