America (180)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns philip spune:

Philip a facut stomach flu, am zis ca-i swine si-am fugit cu el la medic, a vomat tot ce mancase in masina, si papase ou fiert!!! a testat negativ pt flu, sunt insa obosita, azi noapte (n-)am dormit cu el de pe la 3, incercam sa-l protejam pe junior.

US

www.youtube.com/watch?v=2-KuPRYed1Q" target="_blank">Depeche Mode August 25, 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Ai mare grija Andreea!!! sanatate! sa i dai regim sa pape.

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Andrada, dar la voi nu se da MAP? Poate nu-i atit de raspindit cum am crezut eu.
Ar fi bine sa aiba un sistem universal de testare. I guess ca aflu eu cit e de prost/destept cind o da SAT!

Andreea, sanatate lui Philip!

Alex si Ana s-au jucat impreuna astazi. Tineti pumnii sa fie OK.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Macrina spune:

Andreea, am avut si d-asta
Mica a avut 3 zile cu febra, scaun moale, debut cu voma... n-a mancat aproape nimic, doar a baut apa, apa apa..
Cica asta e ff important sa se hidrateze bine.. Si sa nu-l fortezi sa manance.
Sanatate micului.

Ramona, apuca-te de HS, de ce ti-e asa de frica? La anul il bagi iar in scoala publica, daca nu esti multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ruxij

Ia uite cum e la Lake Louise, cica e misto:

http://z.about.com/d/gocanada/1/0/h/1/-/-/LakeLouiseFairmontExterior.JPG


in ce fel arata!!! sunt verde

Andreea sanatate lui Philip!




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Lasa Ramona ca stii tu cat e de destept copilul, sunt convinsa. La noi nu era standard era "average", above average si below average. Da' average era un "range" destul de mare. Scria in acelas timp si cu percentiles alea. Deci dc cupilu' e 90 percentile inseamna ca a facut mai bbine decat 90% of the kids, dc e 28 percentile la social studies ca al meu inseamna ca 72% au facut mai bine ca el Mie mi se pare destul de clar. La voi nu va da si percentiles d'astea?

Mihuta, e frumos, da' dc ma duc singura la conferinta, mie nu imi prieste. Dc. ma duceam cu familia sau prietenii in vacanta da. Da' oricum tot e bine ca macar e un loc frumos, mai imi clatesc totusi ochii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La noi se da FCAT, SAT si IOWA...adica in kinder a dat IOWA, acu cica dau SAT dar testele de stat sunt FCAT...nu stiu daca a dat si din ala....Stiu ca SAT a dat, dar habar nu am de rezultate...
Le da si lor procentaje pe o foaie pe care trebuie sa o semnam...are si David 100% la toate mai putin social studies...unde deocamdata e la 94%...io zisei...cred ca nu da cu buna ziua pe acolo...

Si eu m-am relaxat cu desteptaciunea asta...ori poate nu mai am asa mult timp liber si alte preocupari

Ma duc sa dau gata o cutie maaare de cioco elvetiana pe care mi-a adus-o sotu din Oslo...si sa ma uit prin microscopu nou la celulele rosii/albe ale lui fi-miu!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bAly spune:

Fetelor, cum ii zice la bicarbonat in engleza. ma refer la cel alimentar?


Vine Surpriza

Alina 23+ , mamica de 2 fetite, Andreea (27 iulie 2002) si Laura (5 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bAly spune:

E acelasi lucru ca baking soda?

Vine Surpriza

Alina 23+ , mamica de 2 fetite, Andreea (27 iulie 2002) si Laura (5 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Eu asta folosesc ca bicarbonat, baking soda.

Sinzi la noi sunt 12 grade celsius, la voi cum este? Am fost la plimbare si am inghetat, am scos cismele de la naftalina:)))

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator


Mergi la inceput