Multumesc... Nu am sa va uit niciodata!

Multumesc... Nu am sa va uit niciodata! | Autor: FELIS

Link direct la acest mesaj

Nu am mai avut timp a intru pe DC.. poate ati si uitat de mine.
Un la fiecare... nu v-am uitat... nu am sa va uit niciodata.. si aceasta e ziua cand se fac 4 ani... 4 ani de cand toti erati uniti sa va rugati pt Mihai... 4 ani de cand el s-a nascut a doua oara...
Acum 3 ani va multumeam AICI si nimic nu s-a schimbat... doar Mihai a mai crescut.. eu cu fiecare zi mai ocupata...
Poze de acum 4 ani!
Cele mai recente poze cu Mihai!
Va multumesc... Sa va dea Dumnezeu sanatate si sa aveti parte numai de bucurii...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
dulciuri
mancarica
pozele noastre,
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Niciodata nu va vom uita!


www.bucataras.ro/miha/" target="_blank">Miha papa tot

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=12" target="_blank">Copiii mei fericiti ms1 si ms2

De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Niciodata nu va vom uita!


www.bucataras.ro/miha/" target="_blank">Miha papa tot

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=12" target="_blank">Copiii mei fericiti ms1 si ms2

De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...




Multumesc Miha... asa cum si mie mi-ar fi imposibil sa uit... pentru ca uitandu-ma la Mihai... sunt constienta ca fara voi aceasta minune nu ar fi fost posibila...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
dulciuri
mancarica
pozele noastre,
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Ce mare s-a facut Mihaita!!! sa va bucure mereu sufletele!
Felis, greul l-a dus Mihaita, el ne-a demonstrat ca se poate, ca daca-ti doresti din tot sufletul, reusesti, e un mare luptator baietelul tau.

pupa puiul,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:



Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Un mare buchet de flori pentru o mamica pestisor si multi pupici pentru un luptator MIHAITA!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

.Sa aveti cea mai frumoasa viata posibila pe care vi-o puteti inchipui!
Doamne ajuta!

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Draga mea,
sa stii ca ma gandesc mereu la voi, chir daca viata ne-o ia inainte si ne consuma cu maruntisurile.
Va imbratisez si te felicit cu cel mai mare respect pentru ce ai realizat
Un pupic dulce , dulce pentru Mihaita!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Nu ma prea pricep la cuvinte....! adica as putea sa insir cateva pe aici, dar nu ar reda ce simt... cateodata cuvintele sunt prea sarace!
Din inima: pentru tine si Mihaita! Si o ruga catre Dumnezeu pentru voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Multumim pentru pozele cu Mihaita!Trimitem dulci si pentru mamica si pentru curajos si luptator!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cum sa uitam exact de voi ??? Imposibil sa uitam un mic luptator si o mama atat de curajoasa
4 ani spui ? Timpul cateodata zboara fara sa ne dam seama. Realizam doar cand ne uitam la copiii nostri


-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput