Dansez pt tine - stilul MJ

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Noapte buna fetele.va pupicesc. Vise placute pline de MJ

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

Danat, chiar aveam nevoie sa ne clatim ochii inainte de culcare.. ca sa visam frumos, totusi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

ia uite ca Veverita a luat 10..
Beatrice

Noapte buna fetele!




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mantea si Tania la duel....ce-a scapat Columbeanca.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Fetele,m-ati facut curioasa si fiindca si maica-mea e fan,azi ne-am bagat sa vizionam inregistrarile.Eu n-am vazut tot pt. ca aveam treaba,dar vreau sa zic ca am ris de Columbeanca de m-am prapadit.
Bey ce nasol ii statea cu cracii aia lungi (nici cu mainile nu-mi e rusine) cum arunca din ei.Doamne,oribil arata!Si ce costumatie a avut!

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

M^am apucat sa citesc ce-ati comentat!Am zis ca`s io rautacioasa si o sa ma luati de urechi,dar vad ca voi sunteti mai cu glume in program decit mine.Mortale!
Eu nu-i cunosc pe participanti(in afara de prezentator si de tipa aia din juriu,blonda..imi scapa numele)toti imi sunt necunoscuti,asa ca pina ma dumiresc pe cine disecati voi aici,mai e.
Eu pe Michael nu-l dau pe nici unul si la nici una,sic,sic!!

Auzi Andra,a dansat si un tip ras pe cap,mai ala seamana leit cu Michael Scofield(went).Nu????I l-am aratat si lui mama si a zis si ea ca seamana.
Chiar asa,noi doua avem doua pasiuni comune,doi Michael.Oare mai tine dragostea noastra mult,sau ne-om lua la paruit intr-o buna zi???

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Adevarul e ca in cazul Columbencei a gresit rau de tot coregraful.Nu e de ea Beat it...nu stiu trebuia gasit ceva mai soft, iar costumatia o vedeam ceva cu pantalon, eventual mai larg de sus, in niciun caz fusta aia de tot rasul care i-a accentuat inaltimea.
Dansul mai cu putine miscari rapide...Beat it se danseaza in ritm alert, chiar trebuie ceva pregatire si elasticitate in miscari.Jenant.....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Hannen, unde ai vazut tu inregistrarile? Am citit si eu in mare subiectul vostru, sinteti amuzante, dati aripi imaginatiei... am acum o viziune de ansamblu asupra emisiunii chiar daca nu am vazut nici macar o singura secunda din ea!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Citesc si ma minunez de voi!Rid cu lacrimi!!!Gind la gind cu bucurie!
Eu m-as fi ascuns in loc sa ma fac de kakao!Si ma bate`un gind sa ma apuc iar de dans(hahaaa,rid ca tuta singura)
Dar m-a lovit o nostalgie.Citi genunchi n-am rupt eu pe MJ si JJ!!Ce timpuri!!!Am dat si atestat tot pe MJ.
Gata,de m`or lasa shalele ma apuc de dans!

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

nelia,uite iti pun link direct acolo unde astept eu sa se descarce acum (dansul lui Tania budi si Adrian Muresan)

http://dansezpentrutine.protv.ro/video-michael-jackson-tania-budi-si-adrian-muresan/28680

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput