FIV in Ungaria 68

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dent spune:

Luck, eu fac acupunctura pt coloana vertebrala, o data sau de doua ori pe an, depinde cat de des am crizele de durere, ma ajuta foarte mult....,dar am facut gresala, ca nu i-am zis nimic medicului,de intentia de a face fiv. Nici macar dupa ce am esuat tratamentul la primul fiv. Asa a fost sa fie, sa fiu MUTA!Dupa al doilea fiv esuat i-am povestit totul, si mi-a zis ca-i pare rau ca nu l-am cautat inainte de fiv.Mie imi pare si mai tare rau. Zice ca ajuta la raspunsul ovarelor la stimuare si la fixarea embrionului in endometru. Eu zic sa incerci!si mult noroc la!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

fetelor am mers ca nebuna azi.
7 ore am stat afara, ma rog prin magazine, ca afara ploua si e un frig de crapa pietrele. Prea repede vine iarna asta.

am aflat ca o tipa ce a facut fiv aici la szeged nu i-a reusit...offf
nu se poate mai, numai vesti proaste.....
las ca dau eu tonul la vesti bune...sau poate fetele ce au plecat cand am venit eu, le tin pumnii sa aiba bafta.



de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

dent
multumesc de informatie draga mea !!!
Ar fi asa de bine sa ne poata ajuta la ceea ce ai scris !!!
Si nu stii cam cand trebuie facuta acupunctura , in luna dinaintea fivului oare?Si oare e de ajuns daca ii spun dr ce vreau , este un tratament anume?
Tu ce mai faci , ce ganduri mai ai ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dent spune:

Luck,trebuie facut inainte de fiv, depinde si de indicatiile medicului,stiu ca nu se face pe CM.
Eu deocamdata astept,sa ramin natural...glumesc,n-am cum! Am de investit banii intr-un laborator, care nu mai suporta aminare.Te pup! Sa incerci,nu ai de pierdut nimic,dimpotriva...!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Fetelor, ce ziceti voi acolo ca nu m-am trezit de dimineata, ca la ora 7 eram in picioare. Ne omoara astia cu programul cursului; azi ningea f frumos, cu niste fulgi mari, ca in povesti si pt ca ne fura peisajul, coordonatorul a tras draperiile a. i. sa nu ne mai putem uita pe geam! Daca eram intr-un subsol toata perioada asta nu simteam diferenta, asa ca nu stiu de ce au mai platit atatia bani pe hotelul asta la munte.
Mirela, eu stiu ca trebuie sa faci plimbari pana la punctie. Maine te asteptam cu vesti bune!
Va pup si scuze de offtopic!

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

buna seara

friiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiig!!!

ce faceti gagici???
ziua 4 de intarziere a menstrei la mine...ce ma fac???
simt ca-mi vin niste nervi d-aia mari ...pentru ca mi se dau peste cap "calculelele"
gata!!!...am nervi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

samiiii

tranchila mama, nu te agita ca-ti faci nervi si nu e bine.

razi mai bine.....

de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

START FIV5
azi am luat prima pilula de Marvelon ;continui pana pe 7 Nov iar pe 16 Nov sunt la Budapesta si daca mai sunt fetele acolo si eu mi-am facut rezervare la Helios Panzio acum cateva ore,deci vom fi acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

buna seara

friiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiig!!!

ce faceti gagici???
ziua 4 de intarziere a menstrei la mine...ce ma fac???
simt ca-mi vin niste nervi d-aia mari ...pentru ca mi se dau peste cap "calculelele"
gata!!!...am nervi


Pai vad ca deja te dai cu capu' de pereti.....cica "ce ma fac???"
Bey, daca te astepti sa ma dau si io asa....din simpatie, poti sa astepti linistita, da?!
Ce "calculelele" ti se dau draga peste cap, ca doar faci Fiv in decembrie?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

tamaryllis....fulgi mari ca-n povesti!!!...ce frumos!!!

mirela....rad......e bine???

rubia...Doamne-ajuta...sa fie de bun augur startul tau.
sa scrii in dulap,bine???...ca io ma pun pe controlat cand voi ajunge acolo

Mergi la inceput