Copilasi de Iulie - August 2004 * (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata din tara ploilor, vantului, frigului
A venit toamna-iarna` ... drept urmare am scos cizmele mandrei, alea de cauciuc imblanite de se poate porci in voie , gecile, caciulile si sigur se lasa cu scandal ca ea va vrea manusi
E friggg

Daca vreti sa le vedeti pe fetele cuminti

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

'Neatza! Sanatate la muciosi!

Liliana, La Multi Ani, multi si fericiti!
Mey... nu ma apuca pe mine curatenia generala acum dar apartamentul nostru s-a transformat in muzeu, avem atat de multi vizitatori (si nici un cumparator ) ca mai am un pic si institui taxa de intrare.

Daria, am vazut fetele cuminti si foarte frumoase!

Roxi, super faza cu tortul si deghizarea!!

Eu sunt in mari pregatiri, la mijlocul lui noiembrie avem team-building, iar fug de acasa si eu sunt sef de trib, ma ocup de cazare, masa si transport... Tot in noiembrie plec (cred) la Londra, asa ca Petro tace malc, saracul, e depasit de evenimente.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza...io n-am voie sa vorbesc,da' sa scriu am (io am inceput de joi seara cu febra....mandra de vineri la pranz...ea s-a refacut repede,mai tuseste un pic...io inca mai fac puseuri de febra...iar dr mi-a recomandat doar sa tac...cum pusca mea sa tac cand ieri am avut 6 ore de seminar)
Roxi mi-a placut portretul facut de Patsi faza cu deghizatul
Liliana la multi ani fericiti impreuna!!
Robi tu iei energizante?....bafta si spor in toate!!
Cristalina insanatosire grabnica galushtelor...bine ca-si face efectul nurofenul la voi...mandrei vineri nu stiam ce sa-i mai fac...dupa nurofen,supozitor cu novocalmin...frectii..tot fierbinte era
Noi aseara am avut mare concert sub balcon..Alexandra Ungureanu si...Blaxi Girls...meii io nu auzisem de fetele astea dar pustimea era in delir,nu am mai vazut asa ceva
hai sa avem o zi buna,pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Ioana, sanatate maxima si voua! Vezi ca la o faza de asta, cu recomandarea de trecut la ordinul tacerii, eu am ignorat sfatul medicului si am ajuns sa vorbesc prin semne. La un moment dat eram disperata ca nu imi mai revenea deloc vocea, brrrr....
La Matei nu mai functineaza Nurofenul sirop, ultima data cand a facut febra i-am dat tablete, Nurofen de 125 mg cate jumatate, alternativ la 4 ore cu Paracetamol, tot 1/2 si i-am scazut imediat febra.

As fi vrut sa il duc si pe Matei la concert, noi suntem mai mosnegi si nu iesim prea mult, dar... am uitat...

Si cred ca uneori mi-ar trebui energizante
Matei s-a culcat aseara in patul lui (care e lipit de al nostru dar doarme langa tati) si l-am gasit dupa vreo ora dormind cu capul pe capul meu si picioarele pe Petro, nu am reusit sa il iau in brate sa il pun la loc si nici sa il trezesc, asa ca am fugit eu si am dormit ghemuita pe o canapea. La 2 noaptea urla ca i-a furat cineva paturica si mi-a sarit somnul de tot.
Cand am adormit si eu a sunat ceasul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Deci eu strig catalogul ca asa nu se mai poate, sa vad in ce ordine imi amintesc chiulitoarele
Alice
Kim
Kro
Leeloo
BlueAngel
Nora
Pako
Philip
Andries
Marina
sa mai zic ?
Rain
Ina
Maariaaa
Marcelle
Bunny
Adema
Vrabiuta
Eli
Mnoah, merg sa ma mai uit in lista ?


-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Robi, Ioana, recunosc ca m-am zapacit....care tort? care deghizare...? aveti mila de un biet neuron casnic....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Buna dimineata!

Roxi, ne-ai spus tu ca Patrick te-a intrebat daca te-ai deghizat in mireasa si ca a fost dezamagit ca nu ati avut la nunta tort cu Power Rangers

Eu sunt acasa astazi, am un pui de cistita care tot recidiveaza si furtuna de ieri mi-a pus capac, in 20 de metri cat am mers de la firma pana la masina m-am udat leoarca asa ca azi stau cuminte in pat. Am vrut sa il tin si pe Matei acasa dar mi-a explicat ca nu e frumos sa lipsesti de la gradi

Diseara as vrea sa il duc la artificii dar e cam frig... ne mai gandim.

V-am pupat, sunt in zona!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui roberta04

Buna dimineata!

Roxi, ne-ai spus tu ca Patrick te-a intrebat daca te-ai deghizat in mireasa si ca a fost dezamagit ca nu ati avut la nunta tort cu Power Rangers


wooaaahh, daaa..... nunta. giz, scuzati va rog. nu mai stiu nici ce scriu in urma cu o zi
sanatate multa!
Daria ati venit prin zapada la munca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza poftiti de va-ncalziti cu o cafelutza fierbinte
Robi insanatosire grabnica,las ca-i bine ca l-ai dus pe Matei la gradi ca altfel nu stiu daca reuseai sa stai la caldurica in pat!Noi vedem artificiile din balcon
Roxi
Io-s la faza de nu pot dormi noapte ca tusesc asa ca azi parca plutesc si cand ma ridic vad si stelutze
hai sa avem o zi buna,treceti la semnat condicutza pana nu se supara sefa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Ioana, Plantusin ai incercat?

Mergi la inceput