Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(33)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Cucuuuu
Ce fac fetele????

Pooop you all!!!!

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

galli, nu beau cafea dupa unu, nu beau cola, doar votca cu suc natural de portocale
dar ganduri...slava domnului...am... si mai este ceva am baut ceai cu lamaie.. parca am citit undeva ca seara nue indicat sa consumi alimente bogate in vit C ...trebuia sa beau lapte...
ada alea trei de care vorb tu au fost una ( asa a zis dr)la siesta...asa ca la naiba ...ups pe la sala nu am trecut de mult dar acum am niste cursuri la munca.,..
ei oricum ei sunt sensibili , gingasii de ei... dar eu ca aveam ochii ca doua cepe degerate ( verzi adica) dimineata?? si colegii subtili: "a fost noaptea prea scurta?"

Manu

http://lt2m.lilypie.com/712wp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Menipai atunci baga un lapte caldut dupa care o vodca dar fara sucul de portocale daca vitamina c da insomnii seara.Ce zici?

Elly,suntem bine.Te bagi la o discutie?

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

ada asa voi face...

Manu

http://lt2m.lilypie.com/712wp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Buna dragelor.
Aduta, cumparaturile sunt intr-o scurta pauza. Am publicat anunturi tot. Saptamana viitoare incepe stresul.
Mayan tot nu a aparut???
dulcicatele.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Dragele mele frumoase si burticoase va pup si va imbratisez pe toate.Ciclul n-a venit , in schimb am sunat la spital si miercuri ma duc sa fac analiza de sange.
Imi cer mii de scuze da in week-end e mai greu de intrat cu M pe cap , plus ca au fost atatea de facut.
In rest sunt ok , mai sunt cutii de despachetat ,,dar for the rest va scriu de la beroul personal.
Va pup pe toate.
Mai am citit eu bine , s-a intamplat ceva cu Cinezee?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

Citat:
citat din mesajul lui MayanMistica

Dragele mele frumoase si burticoase va pup si va imbratisez pe toate.Ciclul n-a venit , in schimb am sunat la spital si miercuri ma duc sa fac analiza de sange.
Imi cer mii de scuze da in week-end e mai greu de intrat cu M pe cap , plus ca au fost atatea de facut.
In rest sunt ok , mai sunt cutii de despachetat ,,dar for the rest va scriu de la beroul personal.
Va pup pe toate.
Mai am citit eu bine , s-a intamplat ceva cu Cinezee?


bine ca nu au venit... dar de ce nu-ti mai faci test de urina ca au trecut atatea zile...

Manu

http://lt2m.lilypie.com/712wp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

ola dragelor,
am avut un week-end plin si tot la fel de plin a fost si de musafiri.
iar azi a fost mare agitatie la birou, de e ziua sefului asa ca i-am organizat o petrecere in pijama.(ca petreceperi surpriza tot a avut).
asa ca m-am trezit de la 6.30 de dim, ceea ce f rar se intampla, mi-am pus papucii si pijamaua in geanta si hopa la birou.cand a aparut era toti care mai de care in pijamele cu papuci( cu gherute, cu purcei) in halate cu moate in cap....a fost tare haios.apoi , in regim de maxima urgenta a trebuit sa ma schimb ca ajung la o licitatie la care am stat vreo 3 ore.


cinezee, si din partea mea si fruntea sus, trebuie sa reusim si noi.

nico bafta multa, cand ajungi in buc??? poate punem de o intalnire .

aduta multumesc pt invitatia la cafeluta.

pup gasca de fete cu lipici si astept sa curga burticile si pe la noi.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

scuze, pt greseli .
asta inseamana ca imi fugeau degetele pe tastatura de dorul vostru.



pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Mayan, graviduto, sa te prezinti negresit cu un rezultat maaaare Bhcg.
Stimata doamna, aveti un scaun confortabil la noul birou?
Ne permiteti sa va aranjam un appointment cu graviduta noastra- BlueFlower, experta in stat pe scaun la birou, cu burtica din dotare?

Mergi la inceput