Goldie Pants - 14

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

sar'na mj ...poate o picatura acolo pa fund ajunge si la mine.....ma multumesc cu atat deocamdata....ca trebuie sa il procur si eu musai, si asta pana la craciun, asa cadou de la mos

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza pe la pranz

love u all and all yours M

mj stiam ca esti generoasa si tare iti multumim ca te gandesti si la noi

ionaaaaa cu cura asta a ta cred ca dau mai repede jos.
eu raportez mai rar kg pierdute ca la mine merge cu incetinitoru....doar 500 gr pe saptamana. am drum lung de facut, mult de dat jos, si nu ar fi indicat sa pierd repede in greutate. incet da sigur, reteta de blonda







Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Iona cand vad video asta mi-ar placea sa fiu stativul microfonului de la 0:07 0;11

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili la mine si la ankutza e mai simplu ca suntem mai aproape...da voi sa stabiliti cum facem traseu'...lisa tu urmezi...apoi vedem de la tine unde pleaca...o sa fie ca un adevarat tour
iona pentru cura 1 e bine sa mai apelam la ea, dar io prefer doza de soc din cura 2
nasica

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana cum apari tu la tzanc...io-te ca mai daduram gata un capitol

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj, eu prefer sa imi dai un jet de parfum pe o batistuta de hartie si mi-o trimiti in plic. nu de alta da, eu is blonda si daca mai am si emotii...incep sa am 2 maini stangi..daca scap sticluta printre degete si se face pafff? (de mica imi scapau pahare si farfurii din mana)

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da da ce sa ai emotii nasico???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi...o data ca am BaV in mana, a doua oara ca a trecut pe la voi toate, apoi....ca tu ai fost atat de generoasa si l-ai impartit cu noi....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey Oana iti descoperii blogul...m-am apucat de citit.Imi place cum scrii.Mi-a placut Pitipoana intelectuala.E aluzie la cine stiu io?????

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

poi...o data ca am BaV in mana, a doua oara ca a trecut pe la voi toate, apoi....ca tu ai fost atat de generoasa si l-ai impartit cu noi....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)






Ai utiat ceva f important Oana....Cine l-a mai folosit???Aud??Aud????Pai vezi

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput