Goldie Pants - 14

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili ramaserati fara respiratie?
sau ce efect a avut poisonu' asupra voastra


versurili daca va intereseaza le cautati si voi

nasico te-am cetit a fost o placere cand o sa-mi revin cu neuronii din atrofiere poate las comentarii...pana atunci no comment tine-o tot asa

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Neatza fetelor, love u all, and all yours MJ

mj nu te suparat ca e pe prima pagina...le ureaza si el bun venit fetilor ce ne viziteaza, oricum...tre sa fii mandra ca e al tau acolo...a fosta les emblematic, e idealu suprem...toate se uita la el...da nu ating

iona, imi cam dadusi emotii cu vecinu de pa insula...ca semana nitzel cu Ebony...da m-a luminat...e varu' lui....bun baiat din spusele lui

purple...macar azi ni-l areti pe metal goldie...ca vad ca soarele tot nu se arata. haiiiii, plssssss

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M I LOVE YOU!!!
Neata fetele mele.

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili
AMR=8
ankutza cum stam cu gramili
acu sunt in dubiu, sa come alive sau mai bine sa-mi pun in cafea ceva TOXIC

nasica

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta
Mj io l-am facut pe amandoua

Oana chiar nu stiam ca sunt veri...n-am avut timp de discutii..sper sa veniti mai des pe strada noastra sa-l vaz si pe Ebonyca nu prea l-ai adus la party-uri

Purple sunt bagata pana-n gat in sapaturili tale...hai cu metal goldie sa-mi de-a o mana de ajutor sa ies

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ionasi io tot p'amandoua, na...ca dupa ce am come alive....am simtit nevoia de ceva toxic

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

ionasi io tot p'amandoua, na...ca dupa ce am come alive....am simtit nevoia de ceva toxic


...doamne fetele....sariti in mediul toxic de cum va treziti......mai da tare strong sunteti voi... bravo.....ma mir ca mai sunteti alive pana seara......in cazul asta dc nu continuati si cu lose my breath, macar sa fie complet tacamul....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Aici sunt. Am camere de filmat montate si vad tot ce faceti, ce bine va distrati.
Metaliii sunt cu mine. Altfel nu as rezista.

Auziti, dar macar va intere ce sap eu? Sa va mai dau din sapaturi?. E tare complicat. Noroc ca mai deschid de pe aici una alta si ma inviorez.
Dar nu ma las nici sa....




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

buna fetele mele
M I love you
Mj cu gramili stau bine....
mei da voi ce faceti aci....va intoxicarati di tat????"Come alive"...toxic.....mey aveti grija de voi, MJ maica mai usurel sa nu te intoxoci de tot

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey care e problema voastra???? daca noi vrem sa stam in mediu toxic na...ca doar asa.. come alive e pa riscu' nostru
mey lisa macar daca ti-ar trece prin cap ce spor de toxicitate primim noi pentru ca.. jump in ...mediu toxic
cat despre.. lose my breath....ar fi deja prea mult...nu de alta dar am avea nevoie disperata de oxigen si ...iar trebuie sa come alive... mey aci e un cerc vicios

purple pentru sapaturi, da este cam adanci pentru neuronii mei atrofiati

ankutza chiar ma gandeam ce-o fi cu tine, ca nu facusei prezenta aci, da acu' m-am linistit...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput