Fulgusori de nov-dec 2009 (129)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

SAPTAMANA 33

!!!


Andre ai incredere ca totul va fi bine si Chiara important e ca e sanatoasa.Cand va veni medicul tau o sa te linistesti !

Ramonika si eu fac tot cezariana.Asta e bebe sa fie bine.Oricum mai au timp sa se intoarca...................sper

33+ Matei Constantin
roxyaly-poze
AMR 5 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Buna dimineata,
eu nu am reusit sa dorm mai deloc azi noapte. La 5 fara 10 am inchis rahatul de tv de care is scarbita...si am atitipit putin in jur de ora 7 pana la 8. SI eu care credeam ieri ca daca am reusit sa dorm 2 ore de amiaza ca s-a pus somnul pe mine si ce o sa ma odihnesc eu de acum incolo . Nici la somn nu-i mai place de mine .


Ramona,
36+ DOMINIC ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Eu nu mai dorm deloc...ma dor salele, umerii, gatul si toate oasele.....nu mai stiu cum sa mai dorm

Betty78 35+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lalu_79 spune:

Neata si de la mine

Sunt prezenta si eu pe-aici, dar cum am picat in butoi de cand am in intrat in prenatal, e mai greu cu scrisul

34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Buna dimineta,


Laurairina, super mesajul tau de aseara. Mi-au cam dat lacrimile

Lacramioara, ( pt vizita). Cu Fierul eu spun sa mergi sa faci tu o hemoleucograma... si sa mergi cu rezultatele la medic... daca ceva nu e ok iti va da el fier. Ce am citit eu pe prospect e ca in sarcina nu poate fi luat decat dupa indicatia medicului pt a nu fi prea mult ( se pare ca si Laura gandeste tot asa, si Monis)

Shtephy, Mihnea are 2500 gr la 32 sapt... si restul dimensiunilor sunt peste grafic. Deci e intr-o mare graba... si doctorita mi-a spus ca daca e prea mare risc sa ma chinui la nastere... dar daca eu nu vreau nastere indusa... stam pana la termen si vedem daca pot natural... iar daca nu.... cezariana . Daca nu faceam testul de DG acum eram speriata rau... asa stiu ca e bebe grabit. Iar inainte de temen inseamna cam dupa ce implinim 37 sapt , deci in sapt 38-39.

Lyly, multumim pt cafeluta

Andrecluj sper sa apara un pe fata ta... lasa supararea... si mie imi vine sa plang cand ma gandesc la faptul ca tati e posibil sa intarzie... si medicul imi povesteste de nastere indusa inainte de termen... Tare as vrea sa fie si tati aici... dar stie DD ce face... si ma las pe mana Lui. La anul te vom prinde cu portia pe la scutece, impartita intre : Chiara, tati de Chiara si plimbari.... ai sa mai ai timp pt noi?

Simonette pentru zile mai linistite

Lalu, eu credeam ca butoiul avea capacul bine pus... pai hai sa cautam o sforicica sa te tragem afara


32+ AMR 8 sap Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

'elo burtix!
si eu prin zona.....nu sunt blue...ci doar putin...bleu......asa ca ma bag intr-un coltisor sa las loc rozaliilor....
un week-end frumos sa aveti!


krelia 35+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia

'elo burtix!
si eu prin zona.....nu sunt blue...ci doar putin...bleu......asa ca ma bag intr-un coltisor sa las loc rozaliilor....
un week-end frumos sa aveti!


krelia 35+ si printesu' mic, Rares-Mihai


Ia stai tu aici si scrie pana te faci tu rozalie...


32+ AMR 8 sap Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamariaAndrecluj sper sa apara un pe fata ta... lasa supararea... si mie imi vine sa plang cand ma gandesc la faptul ca tati e posibil sa intarzie... si medicul imi povesteste de nastere indusa inainte de termen... Tare as vrea sa fie si tati aici... dar stie DD ce face... si ma las pe mana Lui. La anul te vom prinde cu portia pe la scutece, impartita intre : Chiara, tati de Chiara si plimbari.... ai sa mai ai timp pt noi?
Voi fi impartita intre mai multe chestii, ca vreau sa si lucrez putin cand se naste asta mica, dar categoric voi avea timp de forum pentru ca vreau sa ma cunoasteti asa cum sunt, vreau sa fiu acolo sa va ridic moralul. Ups, se pare ca starea asta e general valabila. Imi pare rau Ne bagam la un pahar de coniac? Desi e devreme....... 31+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Putin mov primiti?

Lili 35 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelix spune:

Shtephy,

Un week-end odihnitor pentru toate
Se pare ca a venit toamna



LORELIX DANIEL 35+
TRIMESTRUL III
sa fie SANATOS!

Mergi la inceput