Goldie Pants - 13

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana, wow ce determinare pe tine.....nu cunosc detalii da` imi place de tine.Bravo nene.....n-au vazut ei de la parameci incoace asa hotarare

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka. stiu ca raul de la radacina se taie. e savuroasa treaba...seamana cu povestea prostiei....o sa ti-o zic daca chiar vrei sa razi cu pofta si sa te minunezi de monomentele de prostie umana ce le lasa natura.



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

M-ai facut curioasa....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

anka bravo pentru cele 3 stelutze rosii! ...pe astea le-ai luat din pantalonii lu' blood on the dance floor nu? ...ca pe goldie daca il mai decupam mult...........
la mai multe stele colorate

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

purple nu a fost cu intentie draga mea...doar ti-am spus...
..... iona....si ce ma aburiti atata cu metal silver/goldie .... black/white shirt.....mei la cati aveti da fiecare......e normal sa nu mai stiu care va sunt alesii...........da' lasati-va si voi de sporturi precum sapaturili arhelogice sau datul la fundul marii/muresului.......si vor fi si ei multumiti....nu vedeti ca ii neglijati?....si cauta alinare in alta parte?....

...sa stiti ca m-am cumintit.....de azi inainte...daca mai vin la petreceri.....NUMAI cu BAD vin.

oana, bravo tie!

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Apoi, eu cu Iona in comun avem 2: black shirt si white shirt.
Eu il mai am pe meatl cu 2 tinute.
Eu pe vecinu' pe care nu am reusit sa il cunosc, din cauza muncii pe santier arheologic, care nu m-a dus nicaieri inca.

La revedere for now








www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi tre sa ma apuc si eu de cercetari prin cartier sa vad daca mai gasesc ceva ca vad a sunt singura cu 1. Mai ales la ce blonda hotarata is azi, 1 singur nu ajunge sa imi faca fata

da promit ca seara asta nu ma dau la nici unu din ai vostri

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

niciodata nu am avut profil pe hi5 ca mis e parea aiurea. azi insa is pusa pe fapte maaari..mi-am facut cont pe facebok. acu ma lupt sa descopar ce si cum. e mai bun twitter sau facebook?

mooama da ce decizii iau azi....pana se termina seara mai lipseste sa sesperimentam si de un bebe si....uite cum rezolva omu treaba de un an intr-o zi

oare daca imi creste burta pe motiv de bebe il conving pe Ebony sa nu ma lase? e mai clasic el...isi asuma raspunderea unui copchil...nu?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Hehhee Oana..zilele astea mi-am facut si io cont si pe Facebook si pe Twitter.Le descopar incet -incet pe ambele nu stiu care sa iti zic ca e mai cu motz.....am inceput sa following pe Twitter ...de dimi zicea Liz Taylor ca se simte bine , ma bucur pt ea.Io am un ghimpe cu Ortega...nu il scap din oki

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Lisa sar`na ...bine ca m-ai facut atenta, nici nu vazusem
Aste e motiv de party....da` maine ca azi suntem la MJ pe insula...trebe sa gasesc insa tema pentru party

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput