Breaking News - 4

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

iar am varsta o lacrima .. am crezut ca mi-a trecut.. pe naiba! sunt incurabila..

nu il mai suport pe Jerkmaine, numai atata stie sa "kilareasca" Smile-ul lui Michael.. si LaToya - prea multa barbologie, in rest a fost frumos tributul..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Frumos si emotionant in mare parte tributul MOBOs 2009.... pot spune ca mi-a placut cum au dansat cei din trupa Diversity, dar in mod special mi-a placut Shaheen, f talentat pustiul..
Jermaine....cred ca a reusit sa isi atraga o antipatie mondiala.
Nu mi-a placut insa ce a zis LaToya in final cand au primit premiul:
"Thank you for making him a legend, the king of pop!".... si foarte bine a zis cineva la comentarii:
"legends 'r not made...superstars 'r not made...kings are not "made"...they'r born...
nobody gave anything 2 michael...he earned them all...from titles 2 awards 2 the most important of all(and what michael wanted above all) our undying love for him..."

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Wow Rall e super

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

hehe, mi-a luat-o rall inainte.

Iar le-a facut-o celor de la Sony, e un cantec veeechi, pe care i l-a dat unei ilustre necunoscute (cel putin eu n-am auzit de ea)

Iata tot cantecul:



Hai ca dau iama in forum, am 180 de pagini de citiiit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

na ca eu nu pot sa vad video pus de Rall, imi zice ca sunt country restrictions.. ufff.. si am cautat dar nu gasesc..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

mihutza11, incearca folosind http://hidemyass.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Dragele mele, va invit sa urmariti interviul pe care Randy Phillips l-a acordat unui post de radio.Pe mine iar m-a intors pe dos.....
mai asta zice la un moment dat ca inima ii mai batea la spital , dar ca nu mai avea activitate cerebrala....altii au spus ca murise de ceva vreme cand au sosit paramedicii(asta ca o paranteza l-a ce m-a surprins foarte tare)





www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

o melodie nelansata Jackson 5 f frumoasa

www.mtv.ro/stiri/muzica/-audio-premiera-jackson-5-that-s-how-love-is-de-azi-pe-itunes" target="_blank">http://www.mtv.ro/stiri/muzica/-audio-premiera-jackson-5-that-s-how-love-is-de-azi-pe-itunes



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Melodia This Is It:

http://link.brightcove.com/services/player/bcpid43635036001?bclid=43205433001&bctid=44307721001

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput