Goldie Pants - 12

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

...Apoi nu stiu ...dupa ce poze a pus acolo chiar parea multumita. Dar, cum a spus si Naoama, ca she "likes touching people". Atat si nimic mai mult.
Daca Iona=Naoama=touching people si atat. Asa ma duce logica.



il cauta-i pe metal goldie pe mjjgallery???cauta-l pe mjjpictures

Mj chiar 7 capitole nu-s asa vre-o 3 darecunosc si ...regulili sunt facute sa fie incalcate...la Bad nu i-am facut nimic i-am dat dovezi lu' Lisa ca nici nu indrazneam sa ma uit la el...cu purple am o intelegere....la blueshirt nu m-am dat in schimb tu da....cu oana..top secret,ecuatii cu necunoscuti da' ebony nu e inclus...asa ca nu au de ce sa ma puna la zid

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey pana la urma unde e party azi? e party sau e hoax????

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Eu sunt la sapaturi arheologice. Mai dau pe aici sa nu ma iau cu ameteala. Am vrut sa va uimesc cu o descoperire, dar am ajuns la mai multe intrebari.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Eu sunt la sapaturi arheologice. Mai dau pe aici sa nu ma iau cu ameteala. Am vrut sa va uimesc cu o descoperire, dar am ajuns la mai multe intrebari.


Pai hai Purple impartaseste-ne,impreuna poate nu luminam

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

Mj chiar 7 capitole nu-s asa vre-o 3 darecunosc si ...regulili sunt facute sa fie incalcate...


iona, daca tot am ajuns aci...nu vrei sa detaliezi, te rog...ca na ...io cu neuronii nu stau chiar bine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
Mj chiar 7 capitole nu-s asa vre-o 3 darecunosc si ...regulili sunt facute sa fie incalcate...

iona, daca tot am ajuns aci...nu vrei sa detaliezi, te rog...ca na ...io cu neuronii nu stau chiar bine

cre' ca te referi la "regulili sunt facute sa fie incalcate" nu??pai nu-i asa??..uiti mi-a fost luat permisu'de 2 ori in 11 ani..am intrat in radar si 1 data am depasit neregulamentar..clar am incalcat regulili nu??

purple ce sapaturi faci???

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, iona, iar o iei pa aratura... daca'i asa vezi ca o sa am grija sa nu mai pui mana pa schimbatoru' de viteze-n veci doar la cutia automata sa ai voie
hai zi ce te-am intrebat...lasa vrajeala...
mey da' nici fetili astea nu mai calca p'aci....
ankutzaaaaaaaaaaa
lisaaaa[flo
nasicaaaaa
purpleeee
nu mai vreti party?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hihihi...am si uitat de cine e la mine azi..atata sap. vin aici doar ca sa va stresez. sa nu uitati ca ezist

Poate mai tarziu veti avea o surpriza




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mei.....eu vreau party ....
dar iona...eu am zis ca azi nu vin cu BAD.......hai du-te si cheama-l pe vecinu', ca vreau sa il intreb ceva la ureche.....promit sa ma port cuviincios......
asta daca vrei sa te iert pentru toate inscenarile pe care mi le-ai facut cu mj girl ...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa, las-o mey, lasa-l pa vecinu', ca iona e , si-a gasit alesu' si poate acu altfel ne'ntelege si pa noi..

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput