Goldie Pants - 12

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili
mey ankutza, asa matinal veri tu datalii despre imprietenire
nu i-am dat destule... cosmaruri lu iona
bey, fetili am perdut AMR-u pt Bav

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

M, I love you most
fetili
mey ankutza, asa matinal veri tu datalii despre imprietenire
nu i-am dat destule... cosmaruri lu iona
bey, fetili am perdut AMR-u pt Bav

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

pai nu mai am rabdare....
MJ, cum mama pierdusi AMR-ul? Te mananc!!!!!Cauta mail-ul si incepe numaratoatea inversa....io zic ca sunt vreo 14 zile parca

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io cre ca-s vreo 12
ti-ai luat decolteu' pentru seara de azi?


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza fetelor, neatza M

cum ati lasat aseara nou venitul? vad ca v-ati aliniat toate la start la prezentare, care mai de care cu texte mai mai sa va pice in brate omu'....nici nu vreau sa imi imaginez continuarea

vedem noi diseara....dar totusi iona zicea la un moment dat ceva "ca stie ea de ce....." mie imi suna asta ceva ascuns. cine stie ce ne pregateste

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M I LOVE YOU!!
Bonjour fetili.
...anka...ce pareri...eu zic doar ca diseara presimt ca vom deveni prietene foaaarte apropiate cu musiu.....la cat e de seducator........

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nasica pai n-o stii pa iona daca e vreun fund la care nu s-a dat.... ala ar trebui sa nu se arate in seara asta...
fetili, aveti grija sa aratati bestial


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mai iona......ai incurcat-o la circulatie...
fetili..stiti ce zic eu....mai bine ne prezentam fara MJ-ii nostri la party........sa avem mai multa libertate.......ca daca vom fi prea ocupate cu imprietenirea......cine stie ce-i mai da prin gand ionei........
eu una.....ma gandesc pana diseara...sa vad ce zice si BAD...ca daca insista sa-l iau si pe el......vad cum fac...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa, pai nu zici rau deloc, deci...atentie aci...toate fundurili in seara asta cu come togetheru pa insula lui, acolo e super strict secret...asadar sunt in siguranta
in seara asta party only for girls si iona's boy care n-am inteles ezact cum il cheamada' no problem ca-n seara asta sigur ne-mprietenim...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta....

fetele vad ca aveti planuri mari pt.asta seara...dar dupa cum stiti si voi ca noaptea e un sfetnic bun(cre'ca va dati seama cine e sfetnicu') mi-am dat seama ca am facut a big mistake aseara cand v-am prezentat pe vecinu' si in consecinta am cazut de comun acord sa nu ne prezentam la party...si nu pt.ca mi-e frica sa nu se piarda in decolteul vostru(prefera sa descopere el femeia nu sa vina gata descoperita)...pur si simplu avem treaba
http://mjjgallery.free.fr/history/awards/vma/082.jpg
PS de observat ca e ciufi deja
pot sa va mai spun ca e super sa ai un asa vecin...sa locuiasca vis-a-vis si sa te trezesti cu asemenea declaratie dupa o singura noapte
http://mjjgallery.free.fr/19982000/various/munich/misc/005.jpg

PETRECERE FRUMOASA

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

oare de ce nu ma surprinde decizia ta??
io una nu stiu, ca na sunt dirty da' zi si mie asa procedeaza o mrs, cand e vorba sa-si expuna propriul ass????
acu nu stiu care e treaba da' poate ne zici tu? de ce nu veniti la party? nu ai suficienta incredere in tine sau in parteneru tau???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput