Goldie Pants - 12

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Munca, munca si iar munca..printre munca, mai niste goldie, niste conspiratii, mai , mai , mai



Reteta sigura. Am slabit 6 kg in 2 luni fara intentie.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

...purple nu ne tine pe jar cu reteta.....numa 10 am de dat jos
anka super filmuletele

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa, la cofeechat sunt multe articole...referitor la cel de azi...na ...traim in romania...si cu toate astea io sunt atat de idioata incat nu vreau sa plec ce sa zic...io pur si simplu iubesc orasu'asta...bine lasand oamenii la o parte...si nu-s nascuta aci...nu o am aci pa mama, nu le am pa surorile mele...na...da daca stau 3 zile departe de agitatia orasului asta...o iau razna na.. ziceti si voi daca-s normala

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buuuuun deci avem competitie...
la numaratoarea inversa la kile....hai fetele ...tot ce va propuneti veti reusi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

helllooooooo, mi-o fost tare tare dor de voi azi.....

apar si eu mereu ca cireasa de pe tort....am avut parte aseara de una, da nu poci deconspira treaba


ehe.....ati ajuns la treaba cu scapat de kg? poi...eu sunt la mine pe tarla cu subiectul asta. din ian si pana cum am dat jos 16 kg si inca pe atatea mai am in plan de dat jos. sora mea e fulga...ce sa fac...daca si aerul ce il respir se depune in anumite perioade.


asa ca purple..pe langa calvaru zilnic ce il suport ca sa dau jos...astept si de la tine reteta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana bine ai revenit....chiar ma gandeam cand apari ca am mai dat gata un capitol....pifiuuuu si n-a fost greu deloc
O punem fetele de competitie? Hai lupta cu kg a inceput.....trebe sa fim zvelte...MJ-ii stiu de ce....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Purple mi-ai atins corasonul cu video asta...este dansul meu preferat, asta si cel din Ghost

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili io va fac galerie.... hai sa punem pentru toate fetili primu' target 5 kile, ha? ce ziceti? da' acu sa vedem in cat timp

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona...da azi la mj pa insula......cu cine te prezinti?... vezi ca neinsotita nu cre'ca te primeste.......ai reusit sa-l resuscitezi pe vecinu si vii cu el.....sau te reorientezi spre altcineva?....

purple....reteta.......we're waiting.......
.....nu mi-ai spus daca m-ai iertat...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nasica acu-ti vazui papuceii

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput