Fulgusori de nov-dec 2009 (126) - cu fulgusor nou!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

mi-am mai amintit cava.
A zis ca a fost greu ,dar nu de speriat,sa stam linistite.
Personalul super,inclusiv medicul si asistentele.
Puteti sa o sunati sau transmiteti mesaje pt ca trebuie sa stea treaza vreo 4 ore .Eu am vorbit cu ea pe nr de vodafone ,zicea ca i se descarcase un telefon dar nu stiu care.
Ora cred ca am zis-o 14.55.
Merg sa vad ce ati mai scris,desi nu imi revin din soc si din emotii.


_
Ramona,mami deStefitza (20.11.2006) si 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Andre
Shtephy multumim tare mult pt detalii sa speram ca se reface rapid Lumi ca sa poata pleca linistite acasa in 3 zile

cred ca putem scoate semnele de intrebare referitoare la nasterea naturala si de la Alexa Douradoudou si de la Lumi , nu?


Anca 35+

POZE

AMR 5 SAPTAMANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Bine ai venit pe lume Alexa Anabelle Denise!!!Sa ai o viata lunga si frumoasa!Felicitari dulcica Lumi si refacere rapida!!!





_
Ramona,mami deStefitza (20.11.2006) si 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nov.dec2009 spune:

Bat si eu de pe userul comun:

Sa-i traiasca Luminitei de , de octombrie


Suntem aici pentru elesi asteptam in sa ne dea

Monis

(sa verificati lista si sa ziceti completari / modificari)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

salutare!
numai bine va urez tuturor.

cine imi da si mei pe PM mailul si parola comuna? ma intereseaza si pe mine mesajul cu bancile de celule stem.

krelia, s-ar putea sa ne nimerim impreuna la nastere, la spital, ca am DPN pe 16 sept cfm ultimei eco si ma astept ca dr sa ma cheme ceva mai devreme, cum am facut si la Maria, cand m-a operat la 39s. Eu o sa nasc cu cezariana ca si prima data. Ar fi fain sa ne vedem in asa circumstantze, nu? Daca vrei, da-mi pe pm nr tau de tel. ca nu il mai am. O sa-ti trimit si eu nr meu.


Elara, fericita mamica
a Mariei Roxana (20.03.2008)
si 27s cu Matei Catalin
Albumul printesei mele Vacantza de vara 2009 Maria - diverse nazbatii
"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Bravo Lumi! Sa fiti sanatoase amandoua!

32+ cu Ingrid Alexandra AMR 5 saptamani sa fim sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Fdaniela esti in lista - bine ai venit la noi
Elara - vii si tu in lista noastra?
Shtephy - ai PM

monis 35
cu poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Felicitari mami Lumi pentru printesa Anabelle, sa traiasca o viata lunga, frumoasa si sanatoasa, iar tie mamico recuperare rapida!!!




Nu-mi vine sa-mi cred ochilor...voi ati luat-o in serios cu nasterile astea mai fetelor....vad ca e ziua si fulguletul...

Sper ca la urmatoarea fata (careia ii doresc din inima sa se nasca la termen) sa apuc si eu sa fac galerie...


Eu am umblat prin oras...am facut si poze...ultimele cu burtihanul asta sper


Vb despre HEMOROIZI nici eu nu am scapat dupa nasterea lui Darius...desi am avut cezariana ...eu am scapat cand am inceput sa beau ceai chinezesc...atat..restul medicamentelor nu au functionat la mine...

Lorelix curaj....de ce sa-ti fie frica???..oricum nu scapam...ori acum, ori mai tz...tot acolo ajungem..

[b]FDaniela
bine ai venit!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


35+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 3 SAPTAMANI

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Andre Ma faci sa rau.Iti multumesc mult pentru vorba buna.
Azi sunt cam plangacioasa,de asta ziceam ca nu sunt in apele mele ,nu credeam ca sunt capabila de astfel de emotii.Am chemat-o pe mama sa stea cu Stefi ca eu nu m-am mai dezlipit de forum.Va iubesc mult pe toate,da?

Ancutza
Sunt doar emotionata
Si eu zic cu mana pe inima ca merita sa nastem natural,nu regret nici o secunda ca am facut-o o data si tot asa imi doresc desi imi este la fel de frica ca prima oara.

Ionelamaria iti multumesc mult.M-au inveselit tare floricelele de la tine.

Pisik si Monnvas multumesc de vestile de la Simina.Suntem alaturi de ea sa se simta bine in curand si sa isi tina comoara nepretuita in brate.

Roxyaly lasa emotiile,va fi bine totul.Tin pumnii.

Floricik si eu.

Monis date de completat ar fi la Lumi:da,nastere naturala fara epidurala ,greutate corecta,varsta 34s 4z, apgar nu stia sigur 8 sau 9,lungime nu stia.A nascut la Iasi cu medicul ei(nu stiu cum il cheama).
Si ar mai fi la Shtephy numele copilului dar cred ca trebuie sa stai numai logata pentru asta mult si bine

_
Ramona,mami deStefitza (20.11.2006) si 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FDANIELA spune:

multumim de primire fetelor suntem mandre ca aparem si noi pe lista

34+

Mergi la inceput