Fulgusori de nov-dec 2009 (125) - Curaj LUMI !

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

A nascut LUMI!!!!!!
Sunt bine amandoua.2655g ora 2.55

_
Ramona,mami deStefitza (20.11.2006) si 31+


Super! Felicitari Lumi! E maricica Anabelle, sa-ti traiasca!

Stephy, multumesc{flo]

Participam la concursul klorane: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">dn1 si 2

Diana(33+), Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns s_alinutza spune:

LUMI FELICITARI TIE SI MICUTEI! SA CREASCA MARE SI SA FIE MANCACIOASA SI CUMINTE!!!!




34+ cu pe care o sa-l cheme David
POZE
www.sarcina-nasterea.ro/sarcina-pe-saptamani/" target="_blank">Sarcina pe saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marijan90 spune:

Felicitari Lumi, sa iti traiasca papusica

36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinonino81 spune:


Felicitari Lumi!!!!









: 35+Radu Stefan
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Citat:
citat din mesajul lui FDANIELA

desigur ca vrem si noi sa fim trecute pe lista si uite aici datele noastre : dn 18.08.1983
um :8.02.2009
dpn: 15.11.2009 o sa avem o fetita si se va numi Paula Gabriela
34+

Sa o trece-ti in listuta cap asta.
Bine ai venit

Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Ramona +33 Maya Paula
AMR 7 SAPTAMANI !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy
A nascut LUMI!!!!!!Sunt bine amandoua.2655g ora 2.55
yyyyyyyyyyyyuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 31+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FDANIELA spune:

Felicitari Lumi !!!!!! , sa te recuperezi cat mai repede , multa , multa sanatate ca fericire sunt sigura ac ai acum

34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Iupiiiiiiiiii,
multe pentru mamica Lumi si pentru printesa ei.
Doamne iti multumim ca sunt bine amandoua!
Alexa Anabelle Denise! Sa fii sanatoasa si sa iti bucuri parintii, cat mai repede mergand acasa cu ei!

Ramona,
36+ DOMINIC ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Bun venit pe lume Annabelle!!! Sa fii sanatoasa, cuminte, necolicioasa !!!
FELICITARI LUMI ! SA VA BUCURATI DE PRINTESA VOASTRA.


31+

http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Fac eu cap daca stati 3 secunde

monis 35
cu poze noi

Mergi la inceput