Fulgusori de nov-dec 2009 (125) - Curaj LUMI !
Raspunsuri - Pagina 21
DianaR spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui shtephy A nascut LUMI!!!!!! Sunt bine amandoua.2655g ora 2.55 _ Ramona,mami de Stefitza (20.11.2006) si 31+ ![]() |
Super! Felicitari Lumi! E maricica Anabelle, sa-ti traiasca!
Stephy, multumesc{flo]
Participam la concursul klorane: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">dn1 si 2Diana
(33+),
Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) &
Timeea (18.05.06) Filmulete
s_alinutza spune:
LUMI FELICITARI TIE SI MICUTEI! SA CREASCA MARE SI SA FIE MANCACIOASA SI CUMINTE!!!!
34+ cu
pe care o sa-l cheme David
POZE
www.sarcina-nasterea.ro/sarcina-pe-saptamani/" target="_blank">Sarcina pe saptamani
rgagapie spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui FDANIELA desigur ca vrem si noi sa fim trecute pe lista si uite aici datele noastre : dn 18.08.1983 um :8.02.2009 dpn: 15.11.2009 o sa avem o fetita si se va numi Paula Gabriela 34+ |
Sa o trece-ti in listuta cap asta.
Bine ai venit

Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Ramona
+33
Maya PaulaAMR 7 SAPTAMANI !!!!!!!!
Andrecluj spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui shtephy A nascut LUMI!!!!!!Sunt bine amandoua.2655g ora 2.55 |
31+
Chiara Ada
FDANIELA spune:
Felicitari Lumi !!!!!!


, sa te recuperezi cat mai repede , multa , multa sanatate ca fericire sunt sigura ac ai acum
34+
RamonaCopot spune:
Iupiiiiiiiiii
,














multe pentru mamica Lumi si pentru printesa ei.
Doamne iti multumim ca sunt bine amandoua!

Alexa Anabelle Denise! Sa fii sanatoasa si sa iti bucuri parintii, cat mai repede mergand acasa cu ei!
Ramona,
36+
DOMINIC ANDREI
floricik spune:
Bun venit pe lume Annabelle!!! Sa fii sanatoasa, cuminte, necolicioasa !!!
FELICITARI LUMI ! SA VA BUCURATI DE PRINTESA VOASTRA. 
31+ 
http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Stefitza (20.11.2006) si 


