Prtotejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(31)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

Galli,cate IA ai facut pana acum?Parca nu prea multe!!??Eu cred ca vrea sa-ti schimbe schema de stimulare,alt medicament,mai puternic...Ca nu trec dr asa repede la FIV!!?Sau poate daca ii ceri tu
Eu a azi am fost la dr edocrinolog pt tiroida(analize sunt bune,iau doza minima de euthyrox),care mi-a zis ca se intereseaza de posibilitatea de a face FIV cu fibrom, poate la Timisoara sau pe la Viena.....ici-sa aproapeCa si lui ii este teama ca la miomectomie dr va taia prea mult din peretele uterin.....Si ca ma sfatuieste sa maia man operatia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

lylyshor,mama, la mine zilele trec muuuuuuuuuuult mai rpd ca la tine!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

Citat:
citat din mesajul lui galliciana

lylyshor,mama, la mine zilele trec muuuuuuuuuuult mai rpd ca la tine!

astept inca o minune in viata mea!!!


Fetita draga si la mine trec tot la fel de repede!!!!!!!!!
Sunt in urma ta !?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

cre ca da.......

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Fetelor am trecut sa va spun noapte buna,n-am vazut nimic la stiri dar din ce am citit pe aici am inteles ca s-au mai clarificat treburile.Doamne Ajuta!

Ne reauzim maine la cafea

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

fetelor, si eu ma retrag, noapte buna si vise frumoase!
ne vedem maine dimineata!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Asa deci ....va las si eu singurele si va faceti de cap .......
Bravo voua.
Of ce ciuda imi este ca nu pot intra de la munca..si pe mess nici macar de pe tel.....mi-a cedat display`ul..cred ca a fost tare stresat. O sa il duca soata in service si sa vedem ce e de facut..el imi sugera unul nou, dar nu ma incanta ideea..e criza .si nici nu ma multumesc cu orice telefon...deh sunt figuranta .
Ma duc sa pap ceva...finetti pe paine...nu mult ca mi se apleaca.


Never say never!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

clar nu mai am scapare sunt dusa .........
N-ar fi o idee rea sa ma bag la nani

dulce

Never say never!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

buna seara dragelor,
abia am reusit sa intru.sunt rupta .m-am chinuit toata seara sa fac o zacusca de ghebe si ghebe in otet pt prima data.
mai mult mi-a luat pana am curatat ghebele si am constatat ca sunt mult mai putine decat erau in punga asa ca am renuntat la ele in otet.
am terminat acum , pare mai mult o zacusca de rosii si ardei decat de ghebe.o sa vad maine dimi ce parere are soarecul.

legat de articolele de azi, eu cred ca se va rezolva si se va rezolva favorabil de data asta.cand zic asta ma refer la faptul ca acum e mom sa se puna presiune pe autoritati sa faca ceva constructiv in privinta infertilitatii.


offfffffffffff m-au daramat 5 borcanele de zacusca.nici ochii nu ii mai pot tine deschisi.va urez noapte buna si abia astept sa ma reintalnesc cu voi la cafeluta.

somn usor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Fetele am innebunit de tot ..tot n-a venit , alt test facut si o liniuta pe el.
Ma gandesc cu groaza ca nu cumva sa fie menopauza ...Ma apuc sa citesc care e treaba cu menopauza.

Mergi la inceput