Goldie Pants - 11

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

uite cu clipul asta m-am inveselit si eu......nu-l stiam.....
ei zi si tu...cum sa nu mai intru eu pe forum cand aflu atatea noutati?..iar unele sunt...uau..

....cu centura .....treaba sta just perfect......dupa cum am zis.....astept sa-mi mai arate si alte asemenea costelatii...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Am incercat si io sa stau departe...da` e mai rau ca dependinta de tigari sau cafea.
Mey da` ce alte constelatii mai vrei tu?
MJ,Oana, Purple,Iona,ntz,ntz,ntz duamnele noastre ce faceti?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili doar voi doua prestati acilea?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da' ce e cu tristetili astea p'aci ia...batistili la control cine a consumat cele mai multe va fi pedepsita

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

da' ce e cu tristetili astea p'aci ia...batistili la control cine a consumat cele mai multe va fi pedepsita

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Recunosc....I`m guilty
Oooooo da` ce-mi vad okii ....MJ ....ce onoare sa te avem printre noi.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey hai sa va zic o faza tare: io am obiceiul sa pun nume obiectelor, si ii zic lu' sotu' : "cre ca pa laptopu' asta mic o sa-l cheme Michael". la care el (apropos de faptul ca peste tot am poze cu Michael, sonerii, muzica, etc): pai io cre ca si pa peceu da la birou tot Michael il cheama, si cre ca si pa telefoane tot Michael le cheama ...si cre ca in curand si pa mine o sa ma cheme Michael...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj gata sejurul in insule? ce-ti face come togetheru? ...v-ati refacut bateriile?
mj... tare faza cu sotu...
www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili, come togetheru' e bine merci, sta cam ascuns ...ca na la ce fund are....
da voi cum petrecurati p'aci? ca nu prea vazui miscare...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

oricum, urmeaza un dublu party, tot weekendu', vineri aniversam o luna de party si doua luni de forum, aveti de grija sa nu lipsiti ca va mananc
pentru voi



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey hai sa va zic o faza tare: io am obiceiul sa pun nume obiectelor, si ii zic lu' sotu' : "cre ca pa laptopu' asta mic o sa-l cheme Michael". la care el (apropos de faptul ca peste tot am poze cu Michael, sonerii, muzica, etc): pai io cre ca si pa peceu da la birou tot Michael il cheama, si cre ca si pa telefoane tot Michael le cheama ...si cre ca in curand si pa mine o sa ma cheme Michael...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Foarte tare draga mea....macar s-a resemnat saracu`...ai grija totusi seara cand esti sa nu...

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput