Clopotei de ian-feb 2008 - 236 - special pt Elle

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

Elle, sa dea Domnul sa ai o nastere cat mai usoara si o refacere rapida. Multi pupici pentru bebelina iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

zuze buburuze, noi ne-am saturat de atata ploaie si ne luam talpasita spre bucuresti sa ducem copilul la un loc de joaca ,caci la noi nu exista ne bate gandul sa mergem la carefour grand arena, la etaj. e cineva prin apropiere dispusa de o intalnire? sau poate la un alt loc de joaca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

se qare ca am nimerit la fix....ELLE NASTERE USOARA,SI BEBE SANATOS!abia astept sa bedem poze cu annita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

noi suntem bolnavi de joi...maine o sa mergem la control sa vedem ce si cum...a inceput robi cu dureri de urechi ,l-am dus la doc care ne-a zis ca are otita,rosu tare in gat si plus o infectie la putzica...(l-am lasat cu bunica mea o ora jum si l-am gasit cu pampersul plin de caca,neschimbat...si ii ajunsese la putzulica..)asa ca am avut distractie la fiecare pisu urlete de nu stiam cum sa-l linistesc..plus ca il dureau urechile...am avut 2 nopti albe in care imi venea sa ma arunc pe geam ca nu stiam cum sa-l linistesc...
acum e mai bine,mai are muci si tuseste...sper sa fie ok si cu urechile,vedem maine...joi a avut el simtome, vineri eu...iar astazi tatal meu

in rest,suntem bine,eu cam in butoi,cu psihicu la pamant,dar Robert e vioi,foarte vorbaret,ma uimeste pe zi ce trece,deh sunt mandra foc
/fug sa-i dau medicamentele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:





NASTERE SI RECUPERARE USOARA ELLE !

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze


Design blog




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Stancutza pup piticuta, tare greu sa tii linistita o zvarluga pana se vindeca piciorusul

Ramo bafta cu matusa, sa se rezolve problema si sa il stii pe pitic in maini sigure si bine ingrijit.

Alinush si noua ne-a dat ploaia programul peste cap asa ca ieri au stat baietii si s-au jucat cu plastilina. Piciul a fost foarte incantat.

Laura frumoase pozele !

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze


Design blog




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

M-au luat emotiile afland ca azi naste ELLE.Abia asteptam sa o cunoastem pe ANNA.ELLE nastere usoara si mult curaj ptr perioada ce va urma.Nu va fi usor dar va fi foarte frumos cu doua printese acasa.ELLEANNA SOPHIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emabucuresti spune:

Elle cred ca e deja in operatie, abia astept vesti de la ele! nastere usoara draga mea si mult laptic pentru bebita!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Ereena cand veniti? Dupa ora 15 suntem si noi disponibili.


Elle, Doamne ajuta sa fie bine la nastere, micuta Anna sa fie sanatoasa iar voi fericiti, impliniti si mai ales in armonie perfecta. Vei vedea cat echilibru va aduce printesa mica si mai vorbim noi peste o luna despre a doua inimioara din sufletul tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:


am intrat sa bag ceata la inaintare,Elle cred ca esti deja in operatie si e nevoie de



Sara Ioana 15.02.2008
**************************
am un anisor
*************************
POZELE NOASTRE
INGERUL MAMI CRESTE MARE
22.10.20087.11.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=74ab4ff8f981e0e0705358" target="_blank">clip SARA IOANA
**************************

Mergi la inceput