Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (120)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

I-am trimis un mesaj in care am spus "fetele iti transmit ca se roaga pentru voi, te pupa si va fi totul bine". Atat ma duce creierul la ora asta. 30+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Asa sta si Krelia cu colul deschis,de-l trage curentul pe Rares,dar ea nu a inceput sa se dilate....

Sunt sigura ca doctorii care se ocupa de ea stiu ce fac,si va primi tratament adecvat.

Oricare dintre noi ar intra in panica intr-o astfel de situatie...sunt sigura ca e foarte speriata si ingrijorata,asa ca noi trebuie sa ne rugam pt ea si bb si sa gandim pozitiv!



Lumi 33+ cu Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Sper din suflet sa fie bine Myani si puiutul ei...Da Doamne sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Tocmai i-am spus si lui Richard,si-i transmite numai bine si se gandeste la ea!



Lumi 33+ cu Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

E groaznic sa ajungi inainte de termen la spital si sa vezi ca-ti scrie pe foaie: pericol de nastere prematura - din pacate am aflat pe pielea mea - si inafara de toate grijile pamantului din capul tau in acel moment, mai apare una... este uimitor cum de aproape 9 luni tot vorbim aproape numai despre asta, dar in acele momente apare intelegerea: s-ar putea sa vina bebe! Sunt f multe emotii adunate si nu stii care e mai coplesitoare si greu te poate linisti ceva (daca exista asa ceva) - sper din tot sufletul sa se rezolve pentru Miany si sa ramana pentru peste 3-4 saptamani sa se descurce doar cu ultimele dintre ele...

monis 35
cu poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Miany, sa dea Domnul sa fie bine. Poate reuseste sa amane nastere, iar daca bebe e foarte grabit sa o cunoasca pe mami atunci sa fie sanatosi amandoi. Ne rugam toate sa fie bine si asteptam multe vesti bune. Ar fi fost bine sa mai astepte vreo 4 sapt... dar nu e foarte devreme... a trecut de 32 de sapt... si sigur vor fi bine . Imbratisari si si multe sa iveseleasca sederea in spital
DOAMNE AJUTA!!!!!!!!


31+ AMR 9 sap Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Miany, iti tin pumnii sa fie totul bine!!!!

Stephy, de ce sa nu fie bine azi la eco! Sunt convinsa ca iti faci griji degeaba!

Mi s-a bulit mie IE sau forumul arata ciudat acuma?????

Participam la concursul klorane: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">dn1 si 2

Diana(33+), Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

monis, asa e. Sunt convinsa ca toate am trai emotii contradictorii cand un medic ar da verdictul ca e posibila o nastere prematura... si fiecare dintre noi spera sa nu fie cazul ei. Practic m-ar linisti o nastere ca la carte... in ziua dpn-ului... eventual cu un travaliu scurt . Dar sunt constienta ca iti trebuie un car de noroc sa fie chiar asa.


31+ AMR 9 sap Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

O jumatate de ora m-am chinuit in baie sa ma raschetez..da am reusit pana la urma

33+ cu Maya Andreea
AMR MAX. 7 SAPTAMANI
bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Alinus25 - nici eu nu beau pepsi si cola, nici sucuri foarte des,apa plata e la putere. Ce bine ca nu ati avut probleme cu racelile. Nici noi nu avem,dar imi e frica de gradi ca o sa il tin acasa bolnav, toti copiii cunostintelor au racit din prima saptamana. Poate la anul viitor. Asa sunt si eu cu oboseala dar usor,usor si cu pauze dese sper sa pun si eu casa la punct pana vine bebe. Deci si voi aveti de munca, spor la treaba!
Am auzit de multe nasteri normale cu greutatea asta la bebelusi.

Ionela - asa cred si eu Si sa stii ca trece foarte repede timpul.

Lumi - tot mai esti racita? Multa sanatate! Iei macar ceva homeopat?

Miany - ne rugamsa fie totul bine cu tine si puiutul tau Sigur o sa fie bine.

Michelle 30 + "Smiley"si DOMINIC 15.05.2007

POZE



Mergi la inceput