Timisoara Impreuna(161)Emma te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salut, din nou ... am impresia ca nu net-ul era problema, ci DC-ul merge greu. Oricum, incerc sa continui.

Ana, pun si poze cu micuta balerina, dar mai astept sa se mai adune minunatii de pe la noi, sa le postez toate odata


Noi am avut weekend de leneveala, nu am mers pe niciunde, speriata fiind de previziunile meteo. Atat doar ca duminica am suflecat manecile, si eu si spiridusul, si am preparat un gulas nemaipomenit. In rest, am gradinarit prin glastre si prin curte, am plantat si pigulit la crizanteme ... Am vazut un film super fain - Vila din Toscana, m-am rasfatat cu o baie din alea cu dichis, tot felul de smacuri simandicoase, de la crema de migdale pentru exfoliere, la lapte de bergamota pentru hidratare. Am pastrat de multa vreme tot felul de esantioane de la L'Occitane si acu' am dat iama in ele.

Eh, si acum vestile mari. De azi am intrat la cura de slabire - targhet 5 kg pana la sfarsitul lunii si incerc sa reduc drastic tigarile la 3 pe zi. Asa ca astept suport si eventual, amatoare de un club - toamna ne relansam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Danutooo,io in clubu' lu' matale nu ma bag,dar te sustin cu ardoare si fac galerie...

Pentru delectare,cine mai doreste sa vaza poze de ieri din
padure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

ana superbe pozele .... se simte atmosfera linistita

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Aloo, Ana, ce-mi faci, nu-mi toaca astia la job neuronii destul, tu crezi ca eu mai reusesc sa fiu pe faza? Deci, din ciclul cu biscuitele pe conducta, citesc eu postare de la Ana, cum ca Danutzo, nu intru in club dar te sustin ( de sustinere) si scriu un raspuns cum ca in club ce sa mai faci, ca doar la fumat ai renuntat deja iar de slabit am vazut eu ce silueta ti-ai tras deci ... doar de exemplu eventual. Postez, dupa care deschid pozele si ... o vad pe Dorisake la padure. Yups, imi zic eu, clubu si sustinerea erau de la Doris si eu am vazut ca a scris Ana, no, lasa ca editez si ... ii multumesc lui Doris de sustinere si o intreb de ce nu se baga si ea la club, ca parca vroia sa slabeasca. Boon. Postez. Ma intorc la poze si ... o vad pe Luana! No, ca-s , cine a postat pana la urma. Intr-un final m-am lamurit eu cum sta treaba dar m-am ametit de cap o tura .

Deci, fain la padure, am simtit fumul de gratare si mirosul de pamant reavan! Si zvonul de distractie, si mi-a placut si poza cu buni si cu Barbie, si toate ...

Am avut o zi de iures la serviciu, am tras 6 tigari in loc de trei dar de la un pachet pe zi tot e un progres, nu?

Va pe toate si astept vesti de la voi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

dana, bestial...ii de la oboseala sau de la batranete?

io tot mai astept pozele cu balerina si intalneala cu (toata) lumea
moama ce scoruri pe la balet...cred ca io o dau la fotbal...

vestile de la noi sunt ca am evoluat si 'dezmatul' zilnic cu ghiocelul se produce in fata camerei web, unde ne strambam unii la altii si unde tati face ca si calul de 'ne' radem de ne dor falcile

sa aveti seara faina zuzelor

mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danitin

Aloo, Ana, ce-mi faci, nu-mi toaca astia la job neuronii destul, tu crezi ca eu mai reusesc sa fiu pe faza? Deci, din ciclul cu biscuitele pe conducta, citesc eu postare de la Ana, cum ca Danutzo, nu intru in club dar te sustin ( de sustinere) si scriu un raspuns cum ca in club ce sa mai faci, ca doar la fumat ai renuntat deja iar de slabit am vazut eu ce silueta ti-ai tras deci ... doar de exemplu eventual. Postez, dupa care deschid pozele si ... o vad pe Dorisake la padure. Yups, imi zic eu, clubu si sustinerea erau de la Doris si eu am vazut ca a scris Ana, no, lasa ca editez si ... ii multumesc lui Doris de sustinere si o intreb de ce nu se baga si ea la club, ca parca vroia sa slabeasca. Boon. Postez. Ma intorc la poze si ... o vad pe Luana! No, ca-s , cine a postat pana la urma. Intr-un final m-am lamurit eu cum sta treaba dar m-am ametit de cap o tura .

Deci, fain la padure, am simtit fumul de gratare si mirosul de pamant reavan! Si zvonul de distractie, si mi-a placut si poza cu buni si cu Barbie, si toate ...

Am avut o zi de iures la serviciu, am tras 6 tigari in loc de trei dar de la un pachet pe zi tot e un progres, nu?

Va pe toate si astept vesti de la voi ....

Mamica de spiridus

De fiecare data cand oamenii iti inchid in fata o usa, Dumnezeu deschide o fereastra.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">LICURICI – ETERNA LUMINA;

NOI


Spiridusul meu drag







E X C E L E N T!!!!! N-am cuvinte...deci esti T O T A L A!!! Asta e Danuta mea draga!
Fata draga,sa nu te dezminti niciodata....De aia te Iumbesc io,pentru ca esti...pur si simplu...Danitin...am zis!

Dana...ma bucur ca ti-au placut pozele....intradevar ne-am relaxat!


Simonelule....dau un banut pentru o imagine cu Czudi ca si calul...Oameni buni,asta se cheama fericire!Asa ca abia astept clipa cand veti lesina din cauza de atat fericire ce va da pe la preaplin....si nu scriu aiurea...sti tu prea bine ce vreau sa spun,chiar daca e mai din topor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Buna dimineata zuzelor
Dau un lapte, ceai , o cafea ..... pentru fiecare ce doreste sau o bere ???? e prea de dimineata totusi nu ???
O zi buna sa aveti

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Buna dimineata...

Dana,vin io la un ceai verde cu lamaie...buuuun rau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Ana...n-ai sa vezi pe DC chestia asta
s-a depus dosarul nostru, asteptam azi-maine termenul, pana atunci crosetez un blog

sa aveti o zi faina gaska








mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

si doar atat...

LUV IU , ZUZELOR!!!

LUV IU, VIATA!!!

Aaaaa, si fica-mea are deja 2 de FB in catalog si-n carnet...deocamdata la romana si la educatie plastica.
Daca ia FB la mate, ma

iar daca termina clasa 1 la mate cu FB, dansez batacanda pe masa la gradina banateana...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput