Goldie Pants - 10

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

oricum am mare nevoie de ajutorul vostru ca sa pot lua o decizie ... eu nu pot sa fiu obiectiva....mi-e destul de greu...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

oricum am mare nevoie de ajutorul vostru ca sa pot lua o decizie ... eu nu pot sa fiu obiectiva....mi-e destul de greu...

cu cea mai mare placere

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

mey lisa pana una alta tu vazusi ce scrie pi centura lui come together???baga okkii...acu' ca am lustruit-o se vede clar
http://media.photobucket.com/image/mjj/maria2x/michael-hotdamn.jpg?o=1021


iona... am bagat okeanele si am vazut......insa mai bine tac.....nu vreau sa ma pun rau cu miss...

mj...tu vrei acuma sa ne arunci o bomba si nu stii cum sa ne faci mai curioase?...hai ca suntem noi mai obiective....zi...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

MJ, zi ce te apasa, care-ti sunt dilemele ce-ti tulbura existenta in momentul de fata, cele care nu te lasa sa te bucuri de cerul senin din noaptea asta, ce-ti nelinistesc sufletelul tau pur....bine, hai aplaudati-ma pentru discurs, fac o pauza, sa iau o gura de apa ...

Hai, puisor ca nu e bine sa ne tii in suspans, ca suntem cam slabe de.....inima.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Lisa io cre' ca asta-i motivu' supararii ...din cauza asta nu vroia sa-i lustruiasca cineva centura lui come togetheru'......si tu taci???.....cre' ca-i mai bine sa nu va mai arat nimic

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Hai Mj, nu ne fierbe.
Adrianka, multam de cocktail...a fost delicios.Am savurat amandoi cu placere.
E foarte frumos la tine..poate ne mai inviti si alatadata ha?
La noi vine frigul asa ca as cam sta aici ceva vreme,stam cu burtile la soare ,iar el imi canta la ureche The way you make me feel....zi si tu daca iti mai vine sa pleci

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mei Iona, io nu m-am prins, ce este pe centura lu` conme togetheru? Nu-mi dau seama....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, iona nu mai baga strambe...ca mi-a zis come togetheru' tot io nu-sh fetele astea cum nu te-au citit...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Na, ca am ajuns si noi in sfirsit pe Ercan Cyprus Airport .Doamne, ce tare, ne-am grabit ! Abia am avut timp sa ne tragem un sacou peste pijama :

www.tmz.com/media/2008/08/0828_michael_jackson_getty.jpg

la ce va holbati asa ? pai, nu era pijama party, ce-i asta ??? unde-s pijamalele voastre ?

adevarul e, ca pijamaua asta nu-mi place deloc, da aia in care stau eu in cinema-ul meu de la Neverland era in masina de spalat :

http://www.geocities.com/mjgallery_neverland/vibe5.jpg



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Mei Iona, io nu m-am prins, ce este pe centura lu` conme togetheru? Nu-mi dau seama....

anka....te rog ...lasa ca-ti spun alta data la ureche......mj in seara asta e cam cu capsa pusa si.......nu pot face marturisiri de felul asta......
...da' ca sa iti dau un indiciu.....vezi ca a scrijelit cineva ceva pe centura ....drept amintire..(nu zic cine)..

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput