Goldie Pants - 10

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

adrianka.....eu zic sa nu te stresezi prea tare...ca nu suntem fitzosi/fitzoase....
pentru mine si BAD poti pregati un hamac legat de doi palmieri ...(unul pentru amandoi e suficient )....vezi ? nu am pretentii mari....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

meeeeey....eu am mai zis! de rautzul meu sa nu se ia nimenea!!!!!!!
ca ma zburlesc mai rau ca pa scena... iar gherele mele.........


Lisa hai scoate-ti ghiarili .....daca ai renuntat la serviciile mele acu ai 2 care ii asigura spatele
http://light.sunphoto.ro/photos/normal/R/RYKGUSRFXBGYLVOZESP.jpg

mey Mj vad ca fetelor le-a placut come togetheru' numa tie nude acu'incolo tin pt. mine nu mai arat la nimenea sa fie clar....si mai vorbim noi...

party in Cipru?de pijamale nu cred ca avem nevoie....a si nu ai specificat fundul cui se vede

Purple white si black shirt stiu ce fac...white chiar acu ii prin debara si se uita la cate centuri am colectionat...direct de la proprietari cu semnatura...raftul din mijloc...tot ce fac are ca scop strangerea de fonduri prin scoaterea centurilor la licitatie si va propun sa fiti mai cooperante
http://i995.photobucket.com/albums/af73/sss_21_2009/untitlehhhd.jpg

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

D-na Bad J, am inteles, tu vrei suspendata in hamac...asa e bine?..hai ca mai agat vreo 2 -3 hamace, pentru orice eventualitate, cu fetele astea nu se stie niciodata.Acum, sa nu ajungem in felul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili, io una vad ca pa voi va c-am bucura insinuarili lu iona si tu nasico? si tu lisa? chiar si tu ankutza?
si tu iona? il tii doar pentru tine? la casanova te-ai referit nu?

mey, io una sunt dintr-o bucata, mie imi place sa stiu care e adevaru', daca voua va convine ca iona s-a dat la fundurili lu' shirtzii vostri nu e treaba mea.da' io una l-am bagat pa come togetheru' in sedinta][fum, sa zica nene cum sta treaba daca s-a plictisit de mine asta e , ne despartim prieteni, na, de ce sa transformam relatia intr-una de rutina..daca el o vrea pa iona
ei bine, ce credeti voi ca mi-au auzit urechili

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

alo,alo Mj tu nu vazusi ca io fac totul pt centuri?am obtinut-o la revedere nu are rost sa-l pui la zid....da' hai zi ce ti-au auzit urechilii sa mor de ras ...iar la blue shirt nu m-am dat...inca



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

andrianka...e mai mult decat perfect. prima varianta bineinteles...nu cele suspendate.....ca nu ne putem relaxa cu vecini deasupra sau dedesubt....

mj...nu stiu cand ti-am dat impresia ca ma bucura insinuarile ionei......nu vedeti ca eu is veterana in atentari la posteriorul lui BAD?...offf....vezi ca armamentul nu mai are efect....trebe sa gasim alte modalitati de aparare...

iona...eu is ca o felina.........tin ghearele ascunse....da' si cand le scot........sper ca nu imi dai motive sa le arat cu poza pe care mi-ai pus-o.... dar mie imi apare forbidden......cre'ca se tem sa apara la interval ...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Hai MJ, ce iti auzira urechili, ca ma facusi curioasa?
Iona,Iona......ce ai tu de gand? Sa te dai la Blue Shirtul meu?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Hai MJ, ce iti auzira urechili, ca ma facusi curioasa?
Iona,Iona......ce ai tu de gand? Sa te dai la Blue Shirtul meu?


nuuuuuuuu stai rilex...poate daca ii pui centura....va fi pt.colectie in orice caz...ai vazut colectia??

Lisa chiar daca nu au tupeu de un interval tot ii in pericol sa fie....daca doresti binenteles poti sa ma reangajezi ca si garda de corp .....momentan sunt garda de corp a lui goldie
http://frumi.sunphoto.ro/M_Jackson/KSIVTPGKFFIUCTKXKRL

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Iona...m-am linistit......ca daca-i vorba sa-l ischiteasca vreo zuza pe BAD......SLABE SANSE iti spun sigur.....imi declara in fiecare zi la rehearsals ca I AM THE ONLY ONE FOR HIM! ...asa ca.....i'm relax.......

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

buna fetele, heee-heee !! io tocmai tricotam de zor la sfetar cind, ce-mi vad ochii : e rost de party in Cipru !! yupiiii !

Adrianka draga, eu nu am fost la voi in Cipru, dar am fost in Grecia si tare buna-i greek food. .meyy, nene, da ce gyros si souvlaki am mai halit...acuma numai maninc carne, da nu-ti refuz niste seafood si niste din feta prajita .si niste fresh-uri, te rugam, sa nu ne molesim prea tare de la caldura

acum te las ca ma duc sa-mi tricotez un dres, doua ochiuri pe fata, doua pe dos...innodam atele, gata-i dresul , ca pijama n-am in dotare.I'm cooomiiing.

uite, Michael, s-a si aruncat asa in pijama direct in escalade sa mai prinda bilete la Turkish Airlines:

http://i253.photobucket.com/albums/hh43/mjjforum_it/news/2008/lizpj7.png




Mergi la inceput