Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 2

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui ade_

Nu am primit inca un raspuns de la atelierul mestesugaresc.Au zis ca pana saptamana viitoare nu are cine sa imi dea un raspuns.Mai astept.



Bine ca exista o speranta, nu? Nu au spus ca nu se poate din start? Sau habar nu au pana nu studiaza problema sau vine persoana responsabila ?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade_ spune:

Nu imi pot spune daca se poate sau nu pina nu vine seful.Trec pe la ei joi,pe 15,ca atunci vine sefu din concediu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade_ spune:

Buna! Am sa plec in weekend cu parintii mei si nu stiu daca o sa am acces la internet.Daca nu ne "vedem" sa nu ma dati disparuta.Ma intorc Duminica .Va doresc si voua weekend placut.
Cu drag,Ade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

sa ma introduceti si pe mine la socoteli, da? ca neaparat trimit! numai sa gasesc o transilvania prin drumurile mele si trimit. neaparat!
aveti idee, daca pun de la alta banca, platesc vreun comision?
ca n-as vrea sa dau bani bancilor, acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

melku mai mult ca sigur cred ca au ceva comision de x% din suma pe care tu o tranzactionezi dintr-o banca in alta. asa ca mai bine gasesti un BT !

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

da. asa gandeam si io.
nu le dau nimic.
mai bine mai pun la donatie decat sa le las astora.
sa vaz unde-i BT-u' asta ca n-am nici una in drum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Weekend placut Ade




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

Am trimis si eu prin transfer de pe card. Sper sa fi ajuns( va rog sa confirmati). Voi mai adauga bani si luna viitoare,la salar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui dariaevelin

Am trimis si eu prin transfer de pe card. Sper sa fi ajuns( va rog sa confirmati). Voi mai adauga bani si luna viitoare,la salar.



Cand i-ai trimis. Daca azi, inca nu au ajuns...




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

da,astazi i-am trimis. Chiar inainte( cu cateva minute) de-a posta pe forum. Sper sa ajunga. A mai trimis cineva direct de pe card?

Mergi la inceput