THIS IS IT - movie

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Aici, de exemplu.
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=146133006&albumID=1481120&imageID=26592173#a=1481120&i=26868090







www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da am vazut Purple.....trebuie sa le fie tare greu

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Eu m-am alaturat miscarii This Is Not It in ideea ca trebuie gasit vinovatul daca exista unul. Dar nu inteleg de ce nu ar vrea cineva, mai cu seama un prieten apropiat cum e Karen, sa mearga sa vada filmul.
Pana la urma, e Michael! E Michael in niste imagini unde canta si danseaza, adica daca nu ma lasa memoria face ceea ca a iubit toata viata lui!! Ca era slab, ca a declarat unul ca ii da el sa manance, ca a declarat altul ca e sanatos tun si si-ar da pielea pe a lui in orice zi, ca nu putea sa doarma sau mai stiu eu ce, astea sunt alta mancare de peste. Acolo, pe scena, el uita de absolut orice altceva. Acolo facea ce facea din placere. Pt ca asta era pasiunea lui, asta a fost toata viata.

Deci eu una abia astept sa vad...Sigur ca o sa plang caci mi-e dor de el si as fi vrut sa vad toata desfasurarea aia de forte pe scena la 02 Arena in iulie si nu pe un ecran de cinema in asemenea conditii, dar tot Michael e, la 50 kile sau la 80 aceeasi pasiune punea in tot ce facea si sunt sigura ca nu era fortat de nimeni cand venea vorba sa repete dansuri sau interpretari..iubea sa faca asta, remember?


Edit: sper sa nu ma intelegeti gresit. E greu pt oricare dintre noi, fanii lui Michael, sa il vedem acolo dansand si cantand cand stim ca nu mai e, ca pregatirea aia poate l-a ucis. Dar eu zic sa admiram geniul lui in tot ce o sa vedem, mai degraba decat sa cautam indicii ca nu era chiar in forma maxima. Cred ca asta ar fi vrut el, cum de altfel spune in prezentarea din trailere, sa prezinte un show cum n-au mai vazut oamenii.



--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Interview from the biggest brazilian station television with Kenny Ortega and Travis Payne.




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Probabil Karen are motivele ei (pe care nu le spune). Ea a fost acolo si a vazut si auzit mai mult decat stim noi. Poate de aceea spune ca nu merge.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Eu nu ma duc pentru ca intuitiv simt ca filmul acopera ceva, ca cineva profita de pe urma lui si nu copiii lui Michael. Oricit de obiectiva as incerca sa fiu, ceva nu se leaga in tot ce s-a intimpla citeva luni inainte de iunie si din iunie incoace. Sa lasam tot tambalaul din jurul mortii si inmormintarii, dar si filmul acesta ridica semne de intrebari. A murit un mare artist, da! Se pregatea pentru un mare show, da! Dar, indiferent cum ar fi, eu nu pot sa vad graba cu care au scos filmul acesta documentar decit ca pe o sursa de venit pentru unii sau, si mai rau, ca o acoperire a ceva, a unui Michael bolnav poate, care s-a bagat in asa ceva din cauza datoriilor si toata lumea stia depsre problemele lui si se faceau ca nu stiu pentru ca fiecare avea de cistigat ceva!?! Ancheta legata de moartea lui este in plina desfasurare, cel putin asa ar trebui sa fie... Il voi vedea filmul cind va fi fara bani sau cu bani putini, de inchiriat cu un dolar... Dar sint curioasa sa vad ce veti spune despre el, abia astept.

Pe de alta parte, am alta teorie, dar ma abtin sa o mai spun, ca ma bateti.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Ce porcarie... Toata lumea vesela, impingandu-se care sa prinda un loc mai bun pentru pozat si zambit si dat declaratii de genu "I'm sooo excited and happy to be here"...

Nu e corect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Mie mi s-a strins stomacul! Toti rid, glumesc, fac poze si... bani! Mai putin protagonistul principal... care e acolo unde e si asa cum nu si-a dorit niciodata: singur!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Pana la urma... poate pentru Michael e in sfarsit bine, daca traieste vede cat e de iubit, daca nu mai e... macar nu mai sufera

Mergi la inceput