Locul fetelor Nou-Venite(21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorin7774 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cora79

Fetelor, trebuie sa gandim pozitiv,va iesi soarele si pe strada noastra, veti vedea
Aceasta toamna ne va aduce multe bucurii cu scutece



Ai dreptate. Tb sa gandim pozitiv si sa ne rugam la Dumnezeu.

cand ma gandesca ca la Miruna vroiam neaparat taur, vroiam sa nu fiu gravida vara, vroiam...vroiam....

acum nu vreau altceva decat un BB sanatos.

poate totusi nu vin uratii pana la urma, si testul cu I liniuta nu a fost corect...

LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA
IERI e Istorie, MAINE e Mister, dar AZI e un cadou. Bucura-te de el !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Draga Lorrin-si eu gandeam la fel,voiam bebe intr-o anumita zodie, sa se nasca vara,etc,pana in momentul in care am inceput sa facem analizele si am descoperit problemele. Acum dupa inseminari nereusite,ani de trataamente si un FIV(in prezent astept sa fie si reusit), nu imi mai doresc decat sa am copii sanatosi si atat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorin7774 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cora79

Draga Lorrin-si eu gandeam la fel,voiam bebe intr-o anumita zodie, sa se nasca vara,etc,pana in momentul in care am inceput sa facem analizele si am descoperit problemele. Acum dupa inseminari nereusite,ani de trataamente si un FIV(in prezent astept sa fie si reusit), nu imi mai doresc decat sa am copii sanatosi si atat


Cum adica "sa fie si reusit" ?

ESTE REUSIT !!!!!!!!! Ai in burtica 2 bebelini cuminti si sanatosi.

LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA
IERI e Istorie, MAINE e Mister, dar AZI e un cadou. Bucura-te de el !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Neata fetelor, pe unde umblati vad ca ati abandonat topicul.
Cora.......cand faci testul?
Cinezeefelicitari pentru sracina.
restu pe unde umblati, azi e ultima zi la munca

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Aspiranta la titlul de mamica

http://tt.lilypie.com/87KXm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Draga-eu sunt aici,marti fac testul,pana atunci mai am ceva de asteptat
Cinezee-felicitari iubita pentru sarcina,sa ai parte de cele mai frumoase 9 luni din viata ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Lorrin-ai dreptate,insa pana la test nu voi fi sigura 100%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

Frate cand vad cate fete isi fac teste, agitatie , stres si eu nimic ...ma apuca depresia...offf pana vine si randul meu mai dureaza

Hai ca am inceput toate cu

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui jesia

Frate cand vad cate fete isi fac teste, agitatie , stres si eu nimic ...ma apuca depresia...offf pana vine si randul meu mai dureaza

Hai ca am inceput toate cu

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Draga mea........fara stres......eu luna Octombrie nu vreau sa mai stiu nimic, mi-am gasit partenara de mers la cursuri de yoga, aici e "foarte la moda" asa ca ....na ...vrea si baba sa fie in pas cu trendul
Ar trebui sa-mi vina pe 1 octombrie, dar am vazut deja aseara o pata pe chilot daca-mi vine mai devreme imi da toate planurile peste cap va trebui sa incep tratmentul la sfarsitul lunii octombrie si nu vreau, nu mai am rambdare
Luni tre sa ma duc dupa calendar, abia astept.
Acasa la mine e o isterie totala toata lumea ne astepta cu nerabdare....ceea ce ma sperie cumplit, ma si vad pusa la zid de "babe"si luata la descusut, ce ti-e si cu neamurile astea ......

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Aspiranta la titlul de mamica

http://tt.lilypie.com/87KXm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dragaica

Draga mea........fara stres......eu luna Octombrie nu vreau sa mai stiu nimic, mi-am gasit partenara de mers la cursuri de yoga, aici e "foarte la moda" asa ca ....na ...vrea si baba sa fie in pas cu trendul
Ar trebui sa-mi vina pe 1 octombrie, dar am vazut deja aseara o pata pe chilot daca-mi vine mai devreme imi da toate planurile peste cap va trebui sa incep tratmentul la sfarsitul lunii octombrie si nu vreau, nu mai am rambdare
Luni tre sa ma duc dupa calendar, abia astept.
Acasa la mine e o isterie totala toata lumea ne astepta cu nerabdare....ceea ce ma sperie cumplit, ma si vad pusa la zid de "babe"si luata la descusut, ce ti-e si cu neamurile astea ......



Deci suntem "colege" de luna....incepem amandoua odata cu lucratul la bebe

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

lorin unde estiiiiii ?

Fetele ce faceti somati....

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput