Bobocei de septembrie octombrie IN SARBATOARE 189

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

ramona, multumesc!

bitza, uff, sper sa scapati repede si sa revina Lucas in forma. nici nu-mi pot imagina ce greu trebuie sa-ti fie... imi pare rau ca nu stiu cum sa te ajut.

giuli, ce sa zic, poate nu e dragoste la prima vedere... cu olita nu vrei sa incerci? sau vrei sa sari peste etapa asta? la noi olita merge de minune, o folosim cu succes zilnic, deocamdata 'momentul' e doar dimineata, o iau usor, usor. la Edi a fost dragoste la prima vedere, la Robi de la a treia intalnire, dar functioneaza!
succes!

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008
_
"Oricum ar fi, ai in fata o zi, mergi spre ea!
Si nu uita:
Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad, se duc pe un alt cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:



LA MULTI ANI pentru toti sarbatoritii zilei (ce zi plina!) - David pui de Nushulica, Ioana pui de Julax, Daria Anastasia pui de Nocom, Ruxandra Elena pui de ralubv, Anna Mayah pui de Brigitte, Eliza pui de lavida!!! Sa cresteti sanatosi, norocosi, sa aveti parte in viata numai de ceea ce este bun si frumos si sa aduceti parintilor vostri numai bucurii!!!
LA CAT MAI MULTI ANI impreuna, Nushulica, sa fiti fericiti toata viata si sa va bucurati, alaturi de puiul vostru!!!

PozeBianca
Mamica de Bianca Maria
Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

David
Ioana
Daria Anastasia
Ruxandra Elena
Anna Mayah
Eliza


de Andrei Petru(18.08.2008)
Asa creste strumfi


"You can learn many things from children. How much patience you have, for instance"
"Ca sa intelegi dragostea parintilor tai, trebuie sa cresti tu insuti un copil"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Nocom multumim de capitol

Lumi nu , nu vine tatal ei duminica....cand am insistat sa vina, i s-a facut rau femeii Si am renuntat la discutii, chiar nu am chef de scandal sau figuri duminica Dar i-am spus si sotului , e prima si ultima oara cand cedez in fata ei vis-a-vis de subiectul asta. Tatal Valentinei este si va fi mereu in viata noastra, fie ca ii place ei sau nu.
Eu i-am dat kiwi acum 3 zile prima oara. Fara seminte, amestecat cu banana si iaurt. Nu a facut nimik la burtica, nu a facut alergie, nu s-a stricat la stomac. Dar Tina a fost mai sensibila, ea nu a putut manca kiwi si capsuni pana la 2 ani, ca se umplea de bubite. Deci difera clar de la bebe la bebe.

Angelyna atunci astept sa se faca muraturile Si vezi ca vreau si zacusca Ce vorbareata o sa fie Crinuta

Dya o sa te descurci foarte bine sunt sigura In caz de urgenta , suntem aici

Nushulica La multi, multi ani fericiti !!!!

Ada si eu cred ca pe la un an e un puseu, ca prea a mancat non stop acum 2 saptamani Nu il mai opream

Claudinna , Anca multa sanatate puilor



Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Lumi,Alexia e innebunita dupa Baby Einstein,bate din palme cand apar animalutele,faca gggg ca si cocosul,stam si ne uitam amandoua si la fiecare imagine ii explic despre ce e vorba si reactioneaza si ea cum stie..in rest joaca la greu cu fratica:stai ca te prind,v-ati-ascunselea si de astea

Bitza sper sa treceti cat mai uspr de tratament

Giuli nici la noi n-a functionat din prima si era mai mare,incet si cu rabdare,iar olitza n-a vrut-o deloc

NocomCum va sarbatoriti?

Alina eu ii dadeam lui Andy ptr imunitate mini martieni sau ursuleti de echinacee,sirop de catina si vit C la greu.Va fi greu anul asta ca se va imbolnavi ff des..dar trece si sa se faca puii bine cat mai repede.

laureta,Ramo

Dya m-ai lamurit,inseamna ca e de lapte...si ce fac??Tu ce ai facut?Tot pe nestle 1+ esti??M-am gandit eu ca o doare burti,saracutza.

Nikolici..dimineata il duce soatza,la amiaza merg eu si Alexia dupa el cu caruciorul..e destul de obositor,iar azi d-na mi-a tinut morala ca Andy e cam miscaretz si l-a avertizat ca-i da bulina neagra..noah ce sa zic.





Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:

Multa sanatate puiutilor bolnaviori!
Angelynna -ici si tie si Crinutei. Sper sa am timp sa pun poze. Cum mai e Crinuta cu somnul de noapte? Vreun dintisor nou? Bianca deja nu mai doarme in patutul ei decat cate 2 ore noaptea, iar ziua deloc... ne gandeam chiar sa-i demontam patutul...
Lumi, am vazut pozele (toate!) cu hunii la mare. Sunt niste frumosi... blonduti si cu ochii albastri... Intrebai cum ne jucam cu copiii. Biancai ii place sa-i construiesc diverse chestii din cuburi si apoi ea sa le darame, cu mingiute de la una la alta, sa mergem pe balcon si sa darame toate sticlele de pe acolo, sa-i dau caseta mea cu farduri si sa umble prin ele, eventual sa manance din rujuri, sa-l alergam pe Pufu prin casa...
Bitza, am citit prin ce ai trecut... . Sper sa nu mai treceti niciodata prin asa ceva si ca Lucas e mai bine. Multa sanatate!

PozeBianca
Mamica de Bianca Maria
Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

laura, elly, babytza, giuli, multumesc pentru raspunsuri.

elly, multam de aprecieri, suntem noi frumosi, da' nici voi nu va lasati...

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008
_
"Oricum ar fi, ai in fata o zi, mergi spre ea!
Si nu uita:
Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad, se duc pe un alt cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Laura tot pe junior 1+ suntem.A fost mai bine dupa 7-8 zile dupa ce am terminat combinatia cu nan2 si a fost junior simplu.Insa acum e cam constipat mai las asa inca vreo saptamana- 2 si daca e tot asa o sa ii iau Aptamil.
Babytza multumim.Stiu ca pot conta pe voiImi pare tare rau ca nu vine tatal Valentinei.Ce rautate din partea soacrei dar deh... suntem obisnuite asa sunt mamele de baieti sper ca noi sa nu ajungem la fel

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Fetele am si eu o intrebare:
CARE SR PUTEA FI CAUZA PT CARE ANDREI SUGHITE ATAT DE DES?????


Ah si am uitat ceva Babymom superbe pozele si superb micul blond.

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Cuscra eu tot ma gandesc la ce ai scris cand ai pus link-ul de capitol nou. Sau poate ai scris si n-am citit eu. A castigat nor-mea concursul bebelusilor care merg de-a busilea???

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi
Cat mai e?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE" target="_blank">Un vot pentru Crina! (aa1 si aa2)
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=3" target="_blank">Un vot pentru Razvanel! (c1)

Mergi la inceput