Bobocei de sept-oct 2008 IN SARBATOARE!!! (188)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom

nushulica multumesc. Au venit greu, caci au venit de departe, dar i-am primit!!!

angelyna, CD, MonycaC, Anca81, musettepink, baby_boy Multumesc mult. Sunteti deosebite!!

musettepink sarumana de pont. Deci au reaparut pe piatza!!! Super!! O sa intreb si la noi la clinica daca au primit!

CD eu nu fac glume, va astept. Ginerica vad ca s-a pierdut pe drum... cred ca e la frizer!

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI


Mi-am dorit sa iti urez LA MULTI ANI ..personal...dar se pare ca nu se va materializa dorinta mea...("prietenii" stiu de ce ..pe forum ..ca si la serviciu...unii te iubesc ..unii se fac ca nu te cunosc..ca sa nu zic altfel)...

asa ca am sa iti urez aici..SA AI SUFLETUL TINAR..CA LA 17 ANI INCA 100 DE ANI DE ACUM INCOLO...SA FII IUBITA...FERICITA..SI INCONJURATA NUMAI DE DRAGOSTE..ALATURI DE FAMILIA TA ...te pup

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=990be2d9621797e852b848&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">BIRTHDAY PARTY :IZABELLA si STEFAN

www.onetruemedia.com/shared?p=990efcd5419f99be4eb8de&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MOTZ IZABELLA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Multumim tuturor celor care ne-au adresat complimente ..
mi-au mers la suflet

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=990be2d9621797e852b848&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">BIRTHDAY PARTY :IZABELLA si STEFAN

www.onetruemedia.com/shared?p=990efcd5419f99be4eb8de&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MOTZ IZABELLA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

tot am vrut sa scriu ..dar nu am reusit..

lumi super pozici cu hunii la mare ...si suntem si noi ..pe acolo..intr-una din fotografii

noi cu hunii...in fundal..suntem undeva in spate ...pe sezlongurile albe..."faceam aerosoli"

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=990be2d9621797e852b848&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">BIRTHDAY PARTY :IZABELLA si STEFAN

www.onetruemedia.com/shared?p=990efcd5419f99be4eb8de&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MOTZ IZABELLA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Fetelor, ce fac gresit de nu reusec sa pun pozele, ci imi iese asta [URL=http://family.webshots.com/photo/2307246060105598925jdAEEA][/URL]?????
Va rog

Lavinia mama lui Dragos si a lui Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui babymom75



Fetelor, ce fac gresit de nu reusec sa pun pozele, ci imi iese asta

poze


Va rog

Lavinia mama lui Dragos si a lui Victor





ia tu linkul din nou

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=990be2d9621797e852b848&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">BIRTHDAY PARTY :IZABELLA si STEFAN

www.onetruemedia.com/shared?p=990efcd5419f99be4eb8de&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MOTZ IZABELLA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Sa vad asa am reusit? Vacanta 2009


LE: Uau! Am facut o varza, dar pana la urma am reusit. Scuze de hieroglifele mesajului anterior...
Am incercat sa fac o selectie intre poze, dar... tot multe au ramas.

Acum, cum voi reusi oare sa dau un titlu linkului. Pauza asta de net vad ca m-a facut sa uit si putinele lucruri pe care le stiam


Lavinia mama lui Dragos si a lui Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Lidia, multumesc mult!

Lavinia mama lui Dragos si a lui Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

C.valy

Babytza ce a facut soacra ????hmmm, venim sa te ajutam?

Lidia la inceput m-am holbat la poza sa te vad..pe urma citesc mai bine “undeva … in fundal, eram pe sezlonguri”,super tare

Babymom acum ne uitam la pozne

Lumi si eu sunt fan zacusca dar frate is o gramada mareeee de copt da' si cand o voi termina...eheee

de Crina Alexandra
Crinul Meu
Atat de mare sunt

Participam la concursul Klorane cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">aa1 si aa2, un vot va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Lidia, iti multumesc tare mult de urari!!!Esti o draguta!!! Sper ca la un moment dat sa ajungem sa ne si cunoastem personal! Poate la petrecerea boboceilor...

Apropos de asta, eu propun sa facem petrcere duminica aceasta, caci va fi ultima cu vreme buna din acest an.... La locatie inca nu si-au exprimat dorinta decat vre-o 3 fete.. restul?!!??!



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Aaaaaa,

sa nu uit!!!!

Joi, 24 septembrie, ora 11, la Baby Expo, Daria va participa la concursul bebeilor care merg de-a busilea!!! A picat chiar de ziua ei si sper sa faca fata provocarii!!! daca vreti sa ne sustineti si sa o incurajati, va asteptam acolo!!!



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput