Burtici fericite de septembrie-octombrie (205)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Bun venit acasa Vik si Nela! Asteptam povestea nasterii si pozici de la Cluj. Printesa Ana este superba si ce mandru e tati de ea!
ptiu! ptiu! sa nu va deochi!!

Lore tinem pumnii sa fie totul bine la eco. Mai ai o zi, iti vine sa crezi? O zi si iti vei tinea minunea in brate

Moni imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat, bine ca bebitza nu a patit nimic. Tu iti vei reveni si o sa treci si peste asta.
Stiu ca e neplacut cu tot ce ti-a disparut, dar se va rezolva, o sa vezi si cu banii si cu actele. Legea compensatiei functioneaza.
Ai grija de tine si nu te mai stresa. Un mare de la mine.

_
38+ cu dragostea noastra Victor
poze

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

O Doamne moni_iulia ce ti-a fost dat sa patesti!! Nici nu-mi vine sa cred ca este posibil! Trimite-ti sotul sau pe cineva in zona respectiva sa intrebe de actele tale ca sigur le-a aruncat pe undeva sau stie cineva ceva de ele. Si cu piciorul cu entorsa...oh, Doamne!!! Mi-e greu sa ma gandesc...

Nela vazut pozici cu o struta extrem de frumoasa si un tatic tare fericit si bine ati venit acasa!

Raluk ce organizata esti, mai! Eu banuiam ceva-ceva...dar am ramas si mai surprinsa cand am vazut ca tu de fapt le-ai rezolvat pe toate! Bravo tie si bravo sotului ca te-a sustinut in toata aceasta campanie.

Eu simt ca-mi aluneca bebe...ca-si face loc...ca da sa iasa, dar il rog zilnic sa stea pana la 40 de sapt.


Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & cu Radu-Mihai 35+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



neataaa

poftiti la

intru sa fac capitol nou.

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 38+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Buna dimineata si de la noi si poftiti la

Raluk, super achizitii ai tu acolo si camera lui bb arata superb!

Nela, bine ati venit acasa si multumim de poze, Ana este frumusica ca o papusica!

Vik, bine ati venit acasa, asteptam cu drag detalii.

Luto, nu stiu ce sfaturi sa iti dau, dar mi se pare putin aiuristica chestia asta cu golitul complet al sanului.

Vaaaaai, Moni, Doamne fereste, incredibil, bine ca nu ai patit nimic nici tu nici bb, ce tara de kkt, le rezolvi tu pe toate. Insanatosire grabnica.

HAI RAMSAN, GO BABY GO

----------------------------------------------
Alexandra 38s+ cu fluturasul Alessia (Zeina)
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

25 septembrie - ziua minunata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

moni imi pare rau de patania ta .....
liliac eu zic sa te mai tii putin ..nu-l scapa chiar acum

nela fii optimista.....ca sa nu ajungeti ca adi al meu care a zis ca-l arunca pe geam.....ca voi stati cam sus
Papusica e minunata succese !!!!

Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

viky asteptam detalii calde

Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns septoct2009 spune:



206

va asteapta!

elle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:


HAI RAMSAN!


35+Mihnea Costin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Multumesc de incurajari!
Actele le-au tot cautat cei de la Politia Metrou( si in cosurile de gunoi), dar se pare ca nu-s in zona. Daca le gaseste cineva si le da primului echipaj ( ca de ajuns de acolo pana la mine in Vitan nu cred ca se straduieste nimeni) ajung cam in 2 saptamani la mine ca cica actele gasite sunt trimise o data pe saptamana la sectiile de domiciliu si de acolo pna ajung la mine...
Problema e ca nu pot face nimic sa impiedic repetarea porcariei asteia. Singurul lucru pe care-l pot face e sa va zic sa aveti grija.
Probabil c-or sa-l prinda, dar n-o sa-i faca mare lucru(poate sa-l tina la caldurica vreo 30 de zile tot pe bani mei,ai tai ai nostri). Se vede pe o camera cum intra in urma mea si cum urca apoi in fuga tinand ceva in san(punga mea din care se vede vag doar un colt).


Iulia 37+ cu "Tudorita Mihaita"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns THEA22 spune:

avem colici!!!! Aseara a fost agitatie mare...Strangea piciorusele, se arcuia, gemea, offf off, m-am panicat toata. De apucat tzitzi nu reusea cum trebuie, m-am chinuit sa-l alaptez si sa adoarma pana pe la 11 noaptea.
Voi cum va dati seama daca aveti destul lapte? Uneori Matei papa , adoarme apoi se trezeste peste o jumatate de ora ca vrea iara. Ce sa fac? Oare nu am destul lapte? Sanii imi curg, dar, cine stie?...
Cine se mai confrunta cu colici? Cum va descurcati?
Azi imivine o comanda de INFACOL, sper sa fie mai eficient. Foloseste cineva?

Suntem suparati si epuizati toti trei, speram sa fie mai bine...
pupam!!!

THEA22,mama fericita de''Matei Alexandru

Mergi la inceput