Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (108)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

[quote]
citat din mesajul lui Cory_B
Merci pt mesajul de intampinare. Bine te-am(v-am) gasit. Vad ca fetele ies la suc..ce dragut. Deja s-au legat prietenii. Cum va deplasati cu burticile? noroc ca acum e mai racoare...au trecut caldurile alea mari.
Merge careva la Baby Expo din acest weekend??
Pupici pt burtici
[quote]

eu merg sigur si vrem sa o punem si de intalnire, pana acum suntem 3

30+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rony spune:


hai ca am iesit la lumina! eu va citesc de zor ca veniti cu mesaje din acelea interesante despre masaj nu stiu cum si ma rusinez de nu mai pot ! ca de daca-i plecat barbatul cu cine ; nici macar nenea de la lumina nu mai vine- aveam un nene frumusel tare care venea sa ia banii pe lumina si rusinos de iti venea sa-l mananci nu alta! - acum l-au schimbat cu o tanti de 50 de ani

stai ca suna sotul

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Rony - acuma caut din urma si-ti trimit cererea aia. Ia iesi si tu la interval si zi ceva aici la comunitate

monis 33
acum si cu poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rony spune:

Multumesc Monis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

CamyLa multi ani, sa ai parte numai de bucurii si ce e mai important Favius sa fie sanatos, mancacios si ff norocos.

33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77

Shtephy eu am facut acidul uric si mi-a iesit 3.46. Si dr meu ma monitorizeaza tot pt preemclapsie si azi e prima data in ultimele sapt cand am tensiunea 11/6 ca m-am saturat de 15/9.
moniscred ca tu intrebai de gynipral(scuze dar eu nu reusesc sa intru prea des si atunci cand o fac citesc cate doua capitole si cand vreau sa raspund uit ce si cui asa ca sper sa nu fac vreo gafa) eu iau 2 pastilute pe zi 1/2 la 6 ore si ma simt f bine de la el.

33+


Mercic . Nici eu nu ma simt diferit, dar am mai nou am mainile umflate si nu ma pot abtine sa nu ma intreb daca nu cumva de la el.... si mereu uit ora la care tb sa-l iau...

monis 33
acum si cu poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Raluci - e ok, te-am lamurit?

lasand lucurile serioase la o parte, ia uitati ce nume are asta

monis 33
acum si cu poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Camy, la multi ani cu multa fericire, implinire, pace sufleteasca si sanatate ptr. tine si intreaga familie
Fetele care aveti treaba pe la primarii, pe site-ul primariilor de sector sunt nr. de tel. al directiilor si serviciilor din cadrul primariei si cu programul de functionare. Eu am sunat la starea civila sector 3 ptr. livretul de famile si a zis o doamna foarte draguta sa nu facem acum un drum ci dupa ce se naste copilul sa mergem si cu certificatul lui de nastere sa-l treaca in livret. A zis ca-l fac pe loc.




32 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Raluci - e ok, te-am lamurit?

lasand lucurile serioase la o parte, ia uitati ce nume are asta

monis 33
acum si cu poze noi



da sarumana big time , scuze am plecat in graba de la servici si am uitat sa-ti raspund

30+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Shtephitza,am fost la doctorul de familie si mi-a dat trimitere...maine va trebui sa merg pt analize la sange si urina,apoi pt hepatita B.

Andre,imi pare foarte rau ca ai ramas singura din nou....stiu cum e,si eu sufar din acelasi motiv acum. Hai ca o sa treaca,fii `barbata` !

Miany,ai grija cu alunecarile de(pe) teren!

Simonette,in legatura cu masajul ala, si eu ma gandesc la prostii imediat! Mai rau e ca acum pot,dar nu am cu cine!

Roxyaly,s-a mai discutat de marimea burtilor....mie toti imi spun ca ce mare e,tie ca e mica....intotdeauna vor fi comentarii! Si ce daca,noi sa fim sanatoase si bebeii in grafic!

RamonaC,vezi ca toate fetele te iubesc si intreaba de tine?

Ramonika,Ionela,mi-ar placea sa ne intalnim cat de curand,dar trebuie sa merg pana la mama,la Roman miercuri sau joi,nu stiu daca ma intorc in timp util. Vineri e bine,cred,nu am nimic planificat. Pt mine e bine si in w-e.



Lumi 32+ cu Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

ancutza unde te-ai ascuns, azi nu ti-am vazut scrisul

30+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput