magazinele DM

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Am ajuns si eu aseara in DM, pentru prima data. La cel de la Delfinului. Nu e in zona Miramar si pe bucatica mica de bulevard chiar spre piata agroalimentara. Cum iesi din piata Delfinului spre piata agro (circul foamei) pe dreapta era pe vremuri o cofetarie/pizzerie - acolo e DM-ul.

Am luat niste detergent lichid verde, marca lor - zicea cineva pe aici ca e multumita. O sa vad. Am mai luat niste creme Nordway pt un cadou si cam atat. Nu stiam de reduceri. Lunea sunt la orice produs?

Mi s-a parut cam dezorganizat. Nu erau preturi la toate produsele afisate, unele nu aveau eticheta cu traducere sau iar altele erau puse cu etichete de raft gresite.

Ancalaura, pasta de dinti de care zici ce gust are? Copiii mei refuza pasta cu gust de menta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

anya ai retinut cumva si ce program au la mag. de la piata delfinului?


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Eu am ajuns in jur de 6 dupamiaza si am stat cel putin juma' de ora, dar o pun pe soacra-mea sa se uite, ca sta in zona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopuscasu spune:

Eu nu stiu cum ati vazut voi harababura in DM, eu merg cam de 2 ori pe luna, in special lunea si cumpar ce am nevoie, sau ce mai apare nou.
Nu am avut niciodata probleme cu preturile care erau sau nu la locul respectiv, in fine....
Recent am achizitionat niste apa de gura cu gust de piersici si pasta de dinti de copii pe care le-am facut cadou surorii mele, iar nepotelul meu a fost f incantat de pasta de dinti astfel ca mi-a cerut sa-i cumpar inca 5:-)
Pastile pt masina de vase ff ieftin, gelurile balea sunt f bune la 4.99, acum au reduceri la :
--pachet Loreal( crema zi 50 ml+ demachiant 125 ml) 39,49
-cleanic- lotiune intima 250 ml+ servetele intime 10 buc-8,99 lei
-vademecum pasta dinti 2 buc de 75 ml+periuta dinti la 8,19
etc

am gasit pe pliantul lor si adresa de web: www.dmdrogeriemarkt.ro

Nu uitati lunea 10 % off

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaeladm spune:

Citat:
citat din mesajul lui crinuta

Citat:
citat din mesajul lui mihaeladm

Mie cel mai mult imi plac cutiutzele cu plasturi pt vindecarea cosurilor sau cu plasturi pt inlaturarea punctelor negre.
Pe site e postat catalogul lor si mereu caut sa vad reducerile.





Sunt bune cele pentru inlaturarea punctelor negre? Ma intereseaza si pe mine.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.
Cine se increde in sine, cade rau!

www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc" target="_blank">Asculta







Sunt super!
Daca ii aplici pe porii bine deschisi, dupa aceea cand te uiti ce a inlaturat, ramai uimita.
Merita toti banutii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Eu m-am indragostit de lavetele pt curatat parchetul, sunt super comode, curata si lasa parchetul incredibil de stralucitor si fara urme. Plus ca-s destul de ieftine, pana in 10 ron pachetul.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

ce scrie pe plasturii de puncte negre?Eu am vazut doar pentru acnee...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui deya

ce scrie pe plasturii de puncte negre?Eu am vazut doar pentru acnee...

deya


Sunt si plasturi dar mie nu mi-au placut... i-am luat ca mai demult aveam de la Pond's parca si erau magnifice. Acum am folosit astea si ... nada...2-3 pcte negre.

***Fur is for petting**

[url=http:/www.4animals.ro/ajuta.html/]Ajutati animalutele[/url]


[url=http:/http://www.adoptiicaini.ro]Adoptii catei[/url]
[url=http:/http://www.adoptiipisici.ro]adoptii pisici[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

chiar...erau super plasturii de la pond's..nu stiu de ce nu se mai aduc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Anya - pasta de dinti nu e clar dedicata pentru copii, ci e o pasta pentru toata familia, deci nu o sa gasesti cu arome de diverse,.. stiu eu..portocale, zmeura sau altele. Cea mentolata este foarte putin mentolata (noi o preferam), clar ca NU se compara cu cele mentolate clasice, de la care unele iti ingheata gura. Fetele mele, amandoua se spala cu Kingfisher cu aroma de menta, una are 6 ani si cealalta 18 luni...
In aceeasi gama mai este pasta rosie, dar e cam sarata pentru gustul nostru, mai este cu aroma de fenicul, dar pe asta nu am incercat-o, mi s-a acrit de ceaiul pentru stimularea lactatiei. Bleah, mi-e de ajuns
Daca vrei o pasta normala pentru copii, au tot felul de arome, inclusiv de ciocolata si cola Ba chiar si gel de dus pentru copii cu miros de ciocolata
Noi am cautat o pasta naturala si fara fluor. Kingfisher este. Celelalte nu.

Programul ar trebui sa fie acelasi, la toate magazinele, nu? Seara era pana la 8. La Delfinului nu am ajuns, dar clar va fi urmatorul vizitat, ca ne este cel mai aproape (poate asa o sa ajung lunea, sa prind si 10% reducere)

Mergi la inceput