Puiuti de Randunici 2008!! (311)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Aaa...Blanka, deja e clar ca trebuie cisto si reevaluat ca lumea...o infectie cu Coli mai poate scapa oricine dar cu Proteus e deja o problema! Of, asta-ti lipsea acum, cu bebe asa mic...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Am vazut si pozele, acompaniata de Iulia care cand il vedea pe Mufa arata cu degetul si striga entuziasmata "BEBE!!!"-superb, minunat arata; cum o fi fost la gust ariciul de mare??? Iar poza cu Mufa in criza mi-e taaare familiara

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

cuscra, tare dor mi-a fost de voi! pozele sunt minunate. o gramada de locuri frumoase si mancaruri care mai de care mai apetisante si mufarinu' in plina forma, ca de obicei. mah, dar am si eu o nedumerire: acolo nu sunt valuri?

am vazut si pozele lui delphinas, la disneyland in parcul de distractii, la scoala. ce au crescut baietii si ce frumosi sunt

mah, cum se face ca de fiecare data cand e vorba de intalneala si isi face omul calcule, pe ultima suta de metri va suciti??? as vrea sa pot sa ajung, dar nu promit nik!

blanka imi pare tare rau de erik, dar se poate sa fie analiza gresita?

bubu HAIBB

gudinde where are u?

maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

naty eu nu stiam ca se mananca ariciul, dar a venit tata cu idei ca a vazut la Chisu, cica e mare delicatesa! e buuun, ceva intre scoici si caviar..nu toti se pot manca,ci doar femelele care au inauntru o chestie portocalie si e putiiina, peste care se storc cateva picaturi de lamaie...spargi la arici de-ti vine rau pana nimeresti unul bun...plus riscul de intepare..
cuscra..nu prea sunt valuri p-acolo, avantaj familii cu copii mici!eu in 3 ani, nu am nimerit aproape deloc, doar alea din filmulet, de la Kalamitsi, ca era vreme mai nasoala..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Si noi venim maine!!!!!!Probabil ca pe la 4, deci, Bitza, te cautam...Ideea e ca ar trebui sa vedem cine vine, sa ne inarmam cu nr de telefon, ca nu poti tine copiii la foisorul ala prea mult;

Deci:La 16.00, la foisorul cu apa:Parcul Vacaresti
1. Luny
2. Bitza
3. Naty
4. Bubu
5. Vali
6. Tuchi
7. Mimo ( te uitasem...)

Va rog sa va adaugati!

Valentina cu Matei si 18+ cu Luca/ Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Kya, chiar daca n-ai copil, ce, nu poti veni sa ne vezi????

Valentina cu Matei si 18+ cu Luca/ Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Ati Intrebat de soti: eu vin cu, sa alergam impreuna dupa copchil

Valentina cu Matei si 18+ cu Luca/ Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Cica ajungem pe la 4 jumate maine...

Valentina cu Matei si 18+ cu Luca/ Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Luny, minunate pozele, minunate personajele...

Valentina cu Matei si 18+ cu Luca/ Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Da, Kya, uite daca nu-mi conving sotul sa vina, hai sa ma ajuti tu la alergat!
...azi de fapt, in Botanica, a fost chiar o faza misto ca ne stransesem la un loc un grup cam de 5-6 mamici cu prichindei cam de-o seama, fiecare cu jucariile lui si, normal, fiecare batandu-se pe ale celorlalti si la un moment dat efectiv fiecare mamica alerga si pazea de accidente/batai pe care-l nimerea, cu schimbul. Asa ca putem fi toti pt unul si unul pt toti la supraveghere

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput