Gravidute si mamici de Timisoara (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ale_d spune:

La multi ani, Lucia !
Sa ne traiesti, sa fii sanatoasa sa ai parte numai de bucurii alaturi de Iuliuta si Raul!

Multi din partea noastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale_d spune:

Fetelor, azi am fost la maternitatea privata, a nascut o prietena acolo. Vaaaaaaaaaaiiiii, am ramas tare impresionata, este foarte foarte frumos si foarte foarte foarte curat iar personalul se poarta exceptional cu pacientii. Salonul arata impecabil, cu plasma pe perete, paturile sunt super faine, baia arata excelent.... sunt tare impresionata de ceea ce am vazut.

Cristina, multa sanatate puiutilor. Imi pare rau ca nu mai plecati in Delta....off, ce ghinion...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Dyanira, daca ai nevoie de un ORL-ist bun poti sa mergi la dr. Carmen Barbos care lucreaza la Policlinica nr.4, in Dacia, Pe str. Teiului. Cred ca marti si joi are program de dimineata iar luni, miercuri si vineri dupa-masa, dar nu mai stiu sigur. Eu la ea m-am tratat de sinuzita si am fost foarte multumita. Tot la ea am vazut o graza de mamici cu copiii. Mi-a placut felul in care se poarta cu pacientii plus ca participa la tot felul de conferinte in strainatate si vine cu tratamente noi.
La fel de bun ORL-ist este si sotul sau, dr. Barbos care lucreaza la Spitalul CFR.

20+ (Amaris)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Vanisha, sper sa iti gasesti repede un doctor care sa te multumeasca.

Apropo de Dorneanu, nepoata unei cunostinte a nascut zilele trecute cu el, cu cezariana. Pana sa obtina acordul pt cezariana s-a luptat foarte mult. Dorneanu nu a vrut cu nici un chip sa ii faca cezariana desi fata avea in burtica un bebel de peste 4 kg si ea era ff mica de statura, incat era evident ca nu poate naste natural.
Dupa lupte seculare a obtinut cezariana iar in timpul operatiei doctorul i-a facut o taietura prea mica incat era cat pe ce sa nu poata sa ii scoata copilul. Acum, din fericire, amandoi sunt bine.

20+ (Amaris)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Lucia azi e ziua ta! Pai joyeux anniversaire! Parca asa se zice in french

Cristina ce mai fac printesinii?

Ela ma bucur si eu ca se adapteaza usor nasicu vostru...noi avem probleme ca pe cri l-a mutat la grupa mijlocie si e foarte bulversat...ceilalti prieteni au ramas la grupa mica...i-au schimbat educatoarea saracu tot incaseaza buline negre si e terminat

ale pai merem si noi acolo daca mai facem vreun bebe!


Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strunfita spune:

Cristina, multa sanatate la copii! Of, ce nasol ca n-ati mai plecat. Nu puteti pleca cand se fac bine?

Lucia, La Multi Ani!

Carmina + Andreea (21.05.2009) si Bogdan (04.02.2005)
Bogdan in primul an *** Bogdan 1-4 ani *** Andreea si Bogdan

"Live like you were to die tomorrow, learn like you were to live forever." Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ofe_27 spune:

Multumim de urari!

Vanisha, stii deja cum o sa-l cheme pe baietelul tau? Noi acum ne gandim, dar e asa de greu pentru ca sunt atatea nume frumoase.In plus sotul vrea un singur prenume, iar eu vreau doua

Lucia LA MULTI ANI! Sa fii sanatoasa, fericita si sa ti se implineasca toate visele!

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Ofe, eu i-am spus sotului ca atata timp cat eu ma chinui 9 luni cu sarcina, atata timp cat eu stau acasa cu bebele si ma ocup de el, am prioritate in stabilirea nr. de prenume precum si a acestora. Asa ca primul prenume este ales de mine iar al doilea de el, chiar daca la inceput caraia ca nu vrea decat un prenume.

21+ (Amaris-Stefania)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

LA MULTI ANI!!!! LUCIA. Sa fii sanatoasa, fericita si sa ai parte de multe bucurii in viata!!!

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

LA MULTI ANI LUCIA!!!!!!! [s
21+ (Amaris-Stefania)

Mergi la inceput