Puiuti de Randunici 2008!! (310)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Nu ma Tuchi, de ce sa ma supar? Pare ciudat si incurcat, poate chiar este nitel... dar le descurcam noi! Ideea este sa nu ies eu chiar varza din toata povestea asta, ca am avut un ritm...

Mimo, deci zici ca iti place! Am si terasa, sa stii!! Am uitat sa o pozez...


Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Blanka, o mie de pupici! Bine ca sunteti bine!
asta-i pt colici!

Catalina, mami de Ilinca si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Cata,multam fain de oferta de a ma insoti la shopping,numai ca eu voi veni joia viitoare si cred ca tu esti la munca...
Bitza,o sa caut adresa magazinelor alora sa ma duc .mersi
Ioana...imi pare tare rau.sunt alaturi de tine
Blanka,ma bucur ca esti bine si copii sunt sanatosi.Hai cu poze noi

Eu seara pe la 10,dupa ce culc copilasii cad franta.Ma termina trezitul de dimineata.Ma obisnuisem sa dorm cam mult dimineata

Simocu ,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Simo, iaca ce gasesti la magazinul de gravide de ti l-a zis Bitza
http://www.hainedegravide.ro/

Catalina, mami de Ilinca si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Salut!
Ioana imi pare rau de tatal tau, de obicei intrebarile pe care ti le pui nu au raspuns... si da cica Dumnezeu ia oamenii buni la el mai repede pt ca are nevoie de ei
Daca va hotarati pt sambata cu intalneala, va rog faceti-va un pustiu de bine si anuntati-ma si pe mine, poate reusesc sa ajung cu Diana. Sper sa nu va suciti pt duminica ca atunci sunt la munca.
la toata lumea
PS. iete ca am si eu 2 stelute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Pai pe mine nu ma vede, hi,hi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Stef a a dormit la mine in brate la ora 7
Acum il las o ora sa doarma...ce si-a zapacit programul pe ziua de azi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Draga mea Ioana draga, ce sa-ti spun decat ca intr-adevar e de luptat oricat, numai sa-i fie bine. Poate suna ciudat din partea unui medic, dar te indemn ca si Bitza sa mergi in locul ala minunat, la Manastirea Radu Voda. Cand oncologul mi-a spus de tata "Consultati si un chirurg dar oricum, pregatiti-va pt maxim 6 luni de acum incolo", atat Bitza () cat si, coincidenta sau nu, Maxinne, mi-au spus in acelasi timp de Manastirea asta si de Sf Nectarie. Si am fost. Si tata s-a operat si brusc a rezultat ca tumora nu era maligna, desi arata tare urat dupa cum a zis si chirurgul (om cu mare experienta) si un gastroenterolog scolit pe afara caruia i-am aratat endoscopia-si s-a inchinat...Acum la 3 luni, dupa controale zdravene, tata e BINE. Ok, o fi fost un diagnostic gresit, nici nu mai conteaza acum, el e BINE si mi-e greu sa uit de ajutorul cerut acolo...Cand ai drum in Bucuresti cu mare drag te insotesc daca vrei si, dealtfel, apeleaza la mine pt orice ai avea nevoie
Simo, eu de la magazinul ala mi-am luat putinele haine de gravida pe care am apucat sa le port, sa stii ca au lucruri de calitate si...destule. Sa vedem cum sta treaba cu bona mea care incepe de luni, poate ne vedem
Cleme, tare m-0as bucura sa va vad.
Blanka, pup fata si baietii!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

mai fetelor, ce ma fac cu Surubul, ca isi pune margele, coronite, se joaca cu papusile si fura rujuri???



Catalina, mami de Ilinca si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuchita

mai fetelor, ce ma fac cu Surubul, ca isi pune margele, coronite, se joaca cu papusile si fura rujuri???



Catalina, mami de Ilinca si Sebastian



Nu stiu


Mergi la inceput