Puiuti de Randunici 2008!! (310)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Neata pe la pranz si din Titan
Vad ca nu-i galceava pe crenguta, adica nu prea "curg" paginile Si nu plang ca nu-i galceava, intelegeti voi
Alice eu ma bucur sincer ca hotararea voastra e "batuta in cuie" si trag concluzia asta din faptul ca n-ai inceput scoala. Eu am visat intr-o noapte ca eram in nu stiu ce tara si tot ziceam "asa da", "de-ar fi si la noi asa", " noi n-avem d-astea" etc si o voce , dar pe bune o voce, mi-a zis :" tu nu-ti dai seama ca trebuie sa pleci din Romania, e atat de simplu, ai fi mult mai fericita, pleaca" Bai deci, m-am trezit transpirata Ma gandesc ca poti sa-ti faci meseria f bine si acolo, ce aia nu invata franceza la scoala??? N-au nevoie de translatori, de traduceri de documente? Eu cred ca au, ca si francezii sunt tare conservatori si n-ar invata ei engleza neam! BAFTA!
Stela o imbratisare mare pentru vis iar de Tete ce sa zic , noi suntem de vina ca le alegem nume complicate Daca-i botezam direct Dudu, Tete, Hoi , etc era totul minunat
Ramo mai, tu ai dus baiatul la COIfor deci e bine, e de baieti Doamnele merg la COAfor Sa fie sanatos si sa-si poarte mandru noua frizura
Olgu hai cu vestile bune La fel si
Simo
Blankarmulta sanatate lui Eric Doctorul ce zice, e normal sa faca asa multe infectii? Pana cand? Doamne, ca rau mai e sa-ti fie copiii bolnavi
Naty n-oi fi eu singura care alearga, dar sunt singura care are 42 de ani si nu spun cate kile D-aia parca mi se pare alergarea cu garduri
Nici nu mai stiu ce vroiam sa spun ...sa-l parasc pe Dudel ca nu mananca mamaliga E a mia oara cand incerc ba mai moale, ba mai sarata, ba mai calda, ba pasata...NEAM nu vrea Si gata, la treburile mele ca e tarziu

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea
..hai sa te consolez putin nici andru nu e mamaligar ,o singura data l-am pacalit si a mancat mamaliga cu branza si smantana si asta i-am dat-o cu degetele..in rest nu am reusit ,nu-i place..si nu-i place nici orezul,fideaua cu lapte ..nu ma stresez,il las in pace .o manca si el candva si de-astea...ta'su cand l-am cunoscut eu nu manca mai nimic decat lapte cu cacao si cartofi parjiti...nu tu ciorbe ,nu tu salata de boeuf,vinete..rosii nici gand..cand era mic a mancat o rosie in schimbul a o suta de lei...acum mananca tot ce prinde..s-a vazut ,nu ???

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

si eu ma topesc cand il aud pe andru cum ma striga..el zice"mama"..eu "daaaa,da mama da... "cand mai subtire cand mai gros...el de ce aude deaia striga si mai mult "mama" pe diverse intonatii, razand ca un smecheras..."mami" nu mi-a zis niciodata desi eu ii tot zic"hai la mami,vino la mami,hai cu mami..."

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Salutare! Multumesc tuturor ca imi sunteti alaturi! Nici nu ma asteptam la altceva!

Tata si-a revenit dupa laparoscopie si am vorbit cu el la telefon... Noroc cu el ca face lucrurile putin mai usoare cu simtul umorului debordant pe care il poseda... Am inteles ca doctorii nu sunt rezervati...cred ca va raspunde tratamentului avand toate celelalte organe in stare f buna si analizele f bune... Speram in continuare... Cel tarziu pana la jumatatea saptamanii viitoare vreau sa ajung la Radu Voda si sa ma rog acolo pentru el...cu siguranta pana atunci el va fi plecat deja la Viena pentru control si f probabil si tratament... Mergem mai departe. Nu putem accepta asa ceva si facem tot ce ne sta in puteri sa se insanatoseasca!

Suntem tristi cu totii... probabil deja stie tot orasul de durerea asta si o impartaseste... toti suntem insa increzatori ca pana la final va fi bine. Trebuie sa fie!! Nu poate fi altfel!! Sunt ingrijorata si pentru mama, ca tine in ea, nu plange, nu se descarca...si nu vrea sa-mi dea detalii...daca ar fi fost dupa ea nu mi-ar fi spus mai nimic... dar si pentru fratele meu care a zis ca daca moare omul asta moare si el... si pentru mine... ca parca incep sa-mi pierd mintile...nu mai stiu ce fac, uit de la mana pana la gura... ce mai, sunt o varza totala!! Trebuie sa-mi adun puterile si sa imi revin treptat...

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ramo, sunt asa de dulci puiutii nostri! Becca este foarte, foarte vorbareata , practic ea spune de toate acum, nu pot scrie ce cuvinte zice caci repeta tot dupa noi. Pe noi ne striga mami, tati, pe bunici ii striga mamaie, tataie si pe fratior Azan. E greu sa zica Razvan, dar a gasit ea repede inlocuitor!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=4" target="_blank">VOTATI REBECUTZA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui numeioana

Salutare! Multumesc tuturor ca imi sunteti alaturi! Nici nu ma asteptam la altceva!

Tata si-a revenit dupa laparoscopie si am vorbit cu el la telefon... Noroc cu el ca face lucrurile putin mai usoare cu simtul umorului debordant pe care il poseda... Am inteles ca doctorii nu sunt rezervati...cred ca va raspunde tratamentului avand toate celelalte organe in stare f buna si analizele f bune... Speram in continuare... Cel tarziu pana la jumatatea saptamanii viitoare vreau sa ajung la Radu Voda si sa ma rog acolo pentru el...cu siguranta pana atunci el va fi plecat deja la Viena pentru control si f probabil si tratament... Mergem mai departe. Nu putem accepta asa ceva si facem tot ce ne sta in puteri sa se insanatoseasca!

Suntem tristi cu totii... probabil deja stie tot orasul de durerea asta si o impartaseste... toti suntem insa increzatori ca pana la final va fi bine. Trebuie sa fie!! Nu poate fi altfel!! Sunt ingrijorata si pentru mama, ca tine in ea, nu plange, nu se descarca...si nu vrea sa-mi dea detalii...daca ar fi fost dupa ea nu mi-ar fi spus mai nimic... dar si pentru fratele meu care a zis ca daca moare omul asta moare si el... si pentru mine... ca parca incep sa-mi pierd mintile...nu mai stiu ce fac, uit de la mana pana la gura... ce mai, sunt o varza totala!! Trebuie sa-mi adun puterile si sa imi revin treptat...

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.
ioana off d-zeu da va intareasca si sa va lumineze drumurile...e bine ca tatal tau tot mai are simtul umorului,asta il vva face sa mearga mai departe ,din cate am citit este un om care iubeste viata si asta ii va da putere si cu ajutorul lui D-zeu ai sa vezi ca o sa fie bine...cat despre mama ta ..sa stii ca in asemenea momente devii puternic si nu mai poti plange...va doresc multa putere si sa va ajute D-zeu... si va doresc numai bine...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui clauclau

Ramo, sunt asa de dulci puiutii nostri! Becca este foarte, foarte vorbareata , practic ea spune de toate acum, nu pot scrie ce cuvinte zice caci repeta tot dupa noi. Pe noi ne striga mami, tati, pe bunici ii striga mamaie, tataie si pe fratior Azan. E greu sa zica Razvan, dar a gasit ea repede inlocuitor!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=4" target="_blank">VOTATI REBECUTZA!


mami de 2 minuni, Razvan (11.01.2002) si Rebecca (25.02.2008).


andru lui mamaie ii zice "maaaa" iar lui tataie "taaa"...la fel si andru zice multe cuvinte si afce multe lucruri dar e f greu sa le scrii pe toate...eu una sunt f multumita de cum se comporta,gandeste,imita ,invata...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ioana, suntem alaturi de tine, trebuie sa fie bine. Fii puternica si optimista.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=4" target="_blank">VOTATI REBECUTZA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Mersi, Ramo, sper sa fie bine!

Am zis si mai demult, David e cel care ma tine cat de cat cu picioarele pe pamant... Poate asta ii lipseste fratelui meu sa devina mai tare, mai curajos... Dar cine stie, poate vin 3 din luna de miere.

Si desi nu vorbeste (si eu nu ma crizez deloc din cauza asta), David e tare, tare comunicativ, stie si face tot si e un scump! E putin mucos acum si fonfait, dar trece si asta.

Pupici tuturor!

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Clau, mersi!


Aaa, vroiam sa mai spun ca mi-ar fi placut la intalneala, dar nu stiu daca pot sa ajung...

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

hello!

Ioana sa treceti cu bine peste tot!

La multi ani Sophie

ramo tare bine ii sta lui andru cu noua freza

am vazut-o si pe motzata crangului, adorabila. si intr-adevar alice mi se pare ca thea aduce cu Amira uneori in anumite ipostaze. si ca sa vezi, impartasesc si aceeasi pasiune pt masinute. mai nou asta face in parc; se joaca cu baietii cu masinutele

symo ti-am vazut si baietii frumusei rau. si ce tort acolo. ce seriosi pareau boboceii...

clau votat Becca

bitzulina ce machiaj profesionist si-a tras antonia f frumoasa, ma dau pe spate ochii aia mari si albastri.

bai poate venim si noi la intalneala, cred, dar dati-mi mai multe detalii despre locatie ca habar n-am pe la ce intrare e res. pescarus!

eu sunt la munca, by myself astept sa o intind. de-ar veni careva mai repede ...





Mergi la inceput